Chmatákov online


Fórum – Test

Fórum » Archiv » Test

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Opravdu si myslím že 95% komunity testu zapomnelo ze je to test..tim myslim i vsecky organizace..CH.B.I ,Chmakuza atd.Proč jste zavřeli lidi do nápraváků a dali některým bany?Proč?Vždyt je to jen TEST.Ano bugovali ..ale za to dostali BAN?Můžeme být rádi že bugovali..protže kdyby se na to nepřišlo tak by se mohlo bugovat v novém systému!!A když je to test tak at bugujou to je spravne..aspon se na ty bugy pride..Sami stiznosti..opravdu mi v hlavě líta myslenka ze vsichni si mysli ze test je normal hra..vim ze nema cenu to tu resit kdyz bude novej system ale chci aby jste si to uvedomili...V testu to nevadí když se killí.Aspon se to poradne otestuje..hmm?co vy na to..:evil:
# 30.5.2008 20.22
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek

Stránky: 1 2

Light
uživatel
Obrázek
SZ
PO WIPE uz na 100% BAN IP mit nebudu
# 31.5.2008 9.20
Obrázek
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Tomas.oxi :Máš pravdu ,ale jen v něčem..;-);-)
# 31.5.2008 9.27
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
Light
uživatel
Obrázek
SZ
Ve všem dá se řict ... :D
# 31.5.2008 10.21
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Robben: Já bych byl pro, aby ti ban IP zůstal na pořád... A to i tady na webu.
# 31.5.2008 11.17
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
light: chceš to tvrdit s jistotou? Konkrétně u tebe požádám gizma, aby mi splnil poslední "GM" přání a ten IP ban jsi měl stejně jako juro permanentně...
# 31.5.2008 11.41
Obrázek
Light
uživatel
Obrázek
SZ
BD: ne dik nemusis az dostanu ten UNBAN tak uz budu hodny

edit. teď to docelá nechápu! Gizmo mi řekl po prvním jednání dostaneš BAN IP na měsíc ok..

Potom když jsem Gizmovi někoho napráskal tak mi řekl že dostanu UNBAN IP za dva týdny to už prošlo včera jak vidím UNBAN nemam a ještě se mí trest zvýšil o polovinu tak to vážně nechapu,protože ja ani nehraju na webu nespamaju nenadávam nic a jak se mi trest může zvýšit?

JO Hoši jinak jsem přemýšlel a rozhodl jsem se že povedu CHmatákovskou s.r.o protože RF nemá o Chmat zájem a ja musím se nějak spravit abych nebyl KilleR!
# 31.5.2008 11.42
Obrázek
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Nejhorší je demence CH.B.I., př. Jsem red, někdo mě kilne - chbi to nevidělo. Jdu se oživit koupím léky a jdu do něho, ale už je u toho chbi a jde do mě a říká: Nekiluj ho bezbůvodně: Kdybych ho kiloval bezdůvodně dal by asi obranu ne? 3-( Fakt demence...
# 31.5.2008 13.35
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Test

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.