Chmatákov online


Fórum – SiduS

Fórum » Archiv » SiduS

wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
Tak poněvač se tady řeklo že jsem vykradl HALFa...

tak se vyjádřím.

1:HALFa jsem nevykrad byl jsem odmenem penezma z halfa od PALANDY kterej mně dal peníze z nej a pak jsem šel na jeho ucet když mne rekl jaké ma heslo..

2:náky BAN IP mně nezastaví obejdu ho ... jako prd..

3:HACKnutí Hry,webu neni problém. ;) (ale neudělam)

4: Hrát budu na dále...

5: Kdo chce mé heslo k učtu piste pmk nebo na icq 221 594 350

BTW: omlouvám se všem lidem ktere mně braly za kamoše (jsem a budu)
omlouvám se všem členum Chmakuzy..
omlouvám se Kernollovi krete ho jsem měl ve hře za nejlepšího kluka a hráče ted si omně mysli asi to nejhorší bohužel jsem se ukázal v blbém světle (sory kámo)
# 11.5.2008 14.11
 

Stránky: 1 2 3

Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
jde oto zjistit ftp.. 3-(
# 11.5.2008 15.10
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Já ti snad to ftp dám :-D

ale, udělám ti radost...

ftp host pro celej hosting je ftp.czsoul-society.net (ale ono to tak většinou bývá, stačí nebýt blbej :-D)


BTW: hesla jsou v databází hashovaná :-D
# 11.5.2008 15.13
Obrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Omlouvám se, že oživuji staré téma, ale tohle mi prostě nedalo, u tohohle se musím vážně smát lol Ty jsi hacker? Omfg, mno, tak to je ADOLF lol Jestli je stažení nějakého crackovacího programu na hesla, FTP cracky.. hackeřina, tak já hacknu státní počítače s kalkulačkou za 30,- Kč lol Ptát se na FTP k webu, když už jak řekl bd forma typu ftp.... je snad u každého webu, jestliže nepoužívá nějakou vzdálenější formu. Jestli je ti údajné 18, tak z tohohle snu, že jsi hacker vyrosteš okolo 25. Když mně se podařilo (dávna doba) zjistit heslo k chmatákovskému webu přes nějakou crackovací sračku, tak jsem si myslel, že jsem pan hacker, pan někdo. To heslo jsem nakonec řekl gizmovi, protože mi nedalo svědomí xD Mě osobně tahle činnost zajímá a fascinuje, ale já pro to něco dělám (jazyky, elektronika...), ale ty toho nikdy nedosáhneš, jestliže budeš klikat na nějaké programy, které si sám nenapíšeš ;-)
# 20.5.2008 7.31
 
BuZz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Freerider
SZ Mail
aspire.....heackovat umio vykradl meho bratra
# 20.5.2008 12.53
Obrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Omfg, použití crackovacího programu je hackeřina? :-| Trošku si osvěž pojem Hack 3-(
# 20.5.2008 14.30
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
LoLxD Ty si hacker jak môj dedoxD
Viď Cibyho post...
# 20.5.2008 16.13
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » SiduS

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.