Chmatákov online


Fórum – Kontrola překlepů +háčky, čárky

Fórum » Archiv » Kontrola překlepů +háčky, čárky [zamknuto]

Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Hodně lidí, když píšou nějaký nápad či obyčejný post většinou nasekají v textu hromadu chyb a překlepů mnohdy se stává, že někdo píše tak, že nejde po něm přečíst ani jediné slovo. A tak mě napadalo, že by se zde mohl zavést nějaký systém, který by upozornil na chyby např. napíšete text a zmáčknete na tlačítko kontrola překlepů a vše co by jste měli špatně napsané by bylo podtrženo červeně, nebo vyznačené. Také by se zde mohlo zavést i to, že by jste klikli na doplnit háčky a čárky a také by vám to ukázalo kde vám chybí.( Ale tak toto už není tak důležité..;) )

Obrázek Asi by to bylo složité sem zprovoznit, ale myslím, že by to nebylo špatné, protože určitě se lépe čte text, který je téměř bez překlepů, než text ve kterém naleznete v každém druhém slovu nějaký ten překlep.
Obrázek Popřípadě kdyby tu byl nějaký korektor, ale nevím kdo by toho byl schopen a bavilo by ho to dělat tuto práci.
# 9.5.2008 22.59
Obrázek

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ehm. To by někteří uživatelé nenapsali jedinou větu za den.
# 10.5.2008 7.54
 
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Asi tak..bych nezaváděl;-)
# 10.5.2008 8.29
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Mne je to celkom jedno pretože mne keď napíšem nejaké slovo a je v ňom chyba tak mi ho podčiarkne na červeno
# 10.5.2008 8.51
Mlady Lupic
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju :P
SZ Mail ICQ
Maniak10: Jaký máš prohlížeč nebo program?(na ty háčky,čárky)
# 10.5.2008 8.52
No sacrifice,no victory Im ready to die.

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Mlady Lupic:Prehliadač mám MF a program na to nemám.Ja keď som si stiahol mozillu tak to tam už asi bolo ja nvm možno je to kontrola pravopisu z Wordu;-)
# 10.5.2008 8.55
Neo_CorteX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Těch je hodně ..
SZ Mail ICQ Jabber Web
At si kaýdý píše jak chce to je jeho věc nejsme na hodinách ČJ.
# 10.5.2008 9.59
Prý byly vynalezeny protézy, řízené lidským mozkem. Snad už za dvě stě, tři sta let budou celí lidé, kteří se budou řídit lidským mozkem.
[img] http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php[/img]
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
I kdyby tu kontrola byla, tak by se jí nejspíš 90 % lidí neřídilo…

Lepší by už byla přímo oprava, doplnění diakritiky, ale to jsem nikde neviděl zdarma.
# 10.5.2008 10.28
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Neo_CorteX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Těch je hodně ..
SZ Mail ICQ Jabber Web
Tjn zbytečné platit za takovou maličkost .. ale kdyby jste to někdo viděl zdarma tak tím lépe
# 10.5.2008 10.32
Prý byly vynalezeny protézy, řízené lidským mozkem. Snad už za dvě stě, tři sta let budou celí lidé, kteří se budou řídit lidským mozkem.
[img] http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php[/img]
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
DJ Miky: S tím, že by to lidé stejně neopravovali ( teda většina ) hráčů máš nejspíš pravdu, ale to co opraví text hned by nebylo špatné jen škoda, že to není zdarma.



Naposledy upraveno: 10.5.2008 18.51

# 10.5.2008 18.45
Obrázek

Neo_CorteX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Těch je hodně ..
SZ Mail ICQ Jabber Web
Stejně to jsem nedají nemá cenu řešit ..
# 10.5.2008 18.46
Prý byly vynalezeny protézy, řízené lidským mozkem. Snad už za dvě stě, tři sta let budou celí lidé, kteří se budou řídit lidským mozkem.
[img] http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php[/img]
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
No ja bych to urco neupravil pac ja pouzivam ANG. klavesnici takze tu hacky a carky nemam :D
# 10.5.2008 18.49
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Neo_CorteX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Těch je hodně ..
SZ Mail ICQ Jabber Web
A není to jedno jak kdo píše ?! Je to snad jeho věc jsme ve svobodné zemi ;)
# 10.5.2008 18.50
Prý byly vynalezeny protézy, řízené lidským mozkem. Snad už za dvě stě, tři sta let budou celí lidé, kteří se budou řídit lidským mozkem.
[img] http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php[/img]
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

MAK:Ehm. To by někteří uživatelé nenapsali jedinou větu za den.


Ano, ale lepší nic než když někdo napíše nějákej blábol. Stejně většina lidí, co se apsoň trochu vyjadřujou na úrovni by takovou funkci neodmítli.
# 11.5.2008 9.46
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Retrouš
uživatel
Ve hře: Uz nehraju
SZ Skype
No já mám v PC nějakou kontrolu,protože když tam třeba nenapíši háček nebo čárku tak mi to čeveně podtrhne
# 11.5.2008 10.13
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
To si můžeš nastavit v prohlížeči.;-)
# 11.5.2008 10.31
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Fórum » Archiv » Kontrola překlepů +háčky, čárky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.