Chmatákov online


Fórum – Nejde mi chmatakov..

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Nejde mi chmatakov.. [zamknuto]

X3on
uživatel
SZ Mail
caute prosim vas chcu se zeptat mam problem s chmatakovem proste stahnu klienta spustim ho nalognu se ale pak mam bilou obrazovku (ne celou jen klienta) po chvilce mi to napise nacitam Xeon a pak mi to vipne... nevite nekdo co stim dik.

ps. psal sem dvou adminum a nikdo mi neodpovedel tak se ptam tu,,
# 8.9.2007 9.29
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
skus vypnout firewall atd proste vse coby ti to mohlo blokovat
# 8.9.2007 9.51
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
X3on
uživatel
SZ Mail
Vsechno sem vypnul... i tak
# 8.9.2007 10.02
 
X3on
uživatel
SZ Mail
Jak sem si ted ale stahl zkusebni verzi tak sem se nemohl prihlasit jako VIP tak sem si dal novou registraci v poho sem se logl ale jak sem se chtel posunout dal pres obrazovku tak se mi to uplne sekne a nic stim nejde udelat uz sem to zkousel 3krat.
# 8.9.2007 10.32
 
Gizmo
autor hry
SZ
To nebude pripojenim, pokud ses dostal z loginu. Zrejme mas nevyhovujici Direct X, olvadace zvuku ci grafiky. Zkus novou i starou verzi, ciste pro porovnani funkcnosti.
# 8.9.2007 13.14
 
X3on
uživatel
SZ Mail
mam direct X to asi bude tim... :O
# 8.9.2007 13.30
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
X3on: Gizmo říkal že máš "nevyhovujicí" DirectX jinak bych ti doporučil DirectX 9.0c kdyby si ho chtěl přeinstalovat
# 8.9.2007 13.35
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
X3on
uživatel
SZ Mail
Jo ja sem instaloval battla tak to je asi tim jinak ten direct mam..
# 8.9.2007 13.55
 
X3on
uživatel
SZ Mail
No naisnstaloval sem novy a novy a jeste jeden a stejne mi to dela to same na starem klientu mi to vipne a tam natom se nemuzu dostat 0 10 policek dal... ach jo mam to smulu :((
# 8.9.2007 21.57
 

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Nejde mi chmatakov.. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.