Chmatákov online


Fórum – Cibule vykilil všechny

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Cibule vykilil všechny

koblizek800
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koblizek a KoblizekX2
SZ Skype Web
Sme u bani s kamosema a naejdnou cibule nas vsechny zabil Jeptiska7 Mně Dollara a mnoho dalších prostě všechny co potkal zde je screen-
Obrázek

EDIT by Martyks: upravené formátovanie príspevku 3-(



Naposledy upraveno: 3.5.2008 13.39

# 3.5.2008 13.37
Ani ta nejlépe naprogramovaná umělá inteligence nemůže soupeřit s poctivou vrozenou lidskou blbostí.
www.rowbelik.ic.cz
Obrázek
Obrázek

Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
To samé se dělo později i u rybárny...FABOs tvrdí, že Cibule je mimo město - někdo jej musel nabourat.
# 3.5.2008 13.39
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Killer2
uživatel
SZ Mail
aj mna rekilloval ziadat abi mi vratil rotak
# 3.5.2008 13.45
Znížte mi warning prosímxD
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
Jen jestli si nevymejslej pochybuju ze je nekdo naboural ;) jiank sem tez dostal stiznost od Brara ze je Ciby vikillil ;)at se ciby vyjadri je na webu :)
# 3.5.2008 13.48
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
nic proti nemu jo ale podle mych vypoctu by toto chbi delat nemela takze by se to nelo nejak potrestat podle me teda jo...takze vyhosteni z chni a aspon napravak...ale pokud to vazne neni on tak zmena hesla by postacila a az se pravy ciby vrati tak at si o nej zazada
# 3.5.2008 13.50
Já jsem zákon
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Cibule byl zbaven funkce a nyní si odpykává několikadenní trest v nápravném zařízení s ..........s žádnou ostrahou :D
# 3.5.2008 14.12
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
a ratši být váma, mu změním heslo na web, protože může mít třeba stejné ;) A Jerry... Určitě si budu vymýšlet 3-( jak kdyby se to už jednomu členovi CHBI a CHUJ nestalo :-| proč by se to nemoohlo stát i Cibymu?..
# 3.5.2008 14.16
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
x man
zablokován
Obrázek
Ve hře: x-man
SZ Mail ICQ
ty woe ja mam napravak a jednou logl cibule a uplne se divil proc je v napravaku ze byl an diovolene a ze dojel a ma napravak jestli nevimn proc ze za nej musel nekdo hrat!!
to nebyl on!
# 4.5.2008 10.36
Obrázek
Obrázek
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
Fabos byl to jen nazor :D
# 4.5.2008 10.45
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Cibule vykilil všechny

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.