Chmatákov online


Fórum – Chráněná zóna

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Chráněná zóna

Gizmo
autor hry
SZ
Protože se už střílí všude a na každém rohu, ve hře bude k dispozici chráněná zóna. Nejspíše půjde o větší ostrov, kde bude možné rybaření/těžba a ze zbraní nebude vůbec možné vystřelit. Aby se však toto místo nestalo rájem AFKářů, bude výkupce ryb/dřeva o něco dál, aby nebyl výdělek tak snadný. Sama o sobě garance toho, že vás nikdo nezabije je dost velkou výhodou.

Je mi jasné, že bude spousta stížností na hráče, kteří tam budou provokovat, ale jinak to prostě nejde.

EDIT: Momentálně již existuje tato zóna a to ze začátečnického ostrova.
# 30.4.2008 12.05
 

Stránky: 1 2

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Gizmo:Nedalo by sa spraviť aby v tej zóne mali povolené strieľanie len členovia CH.B.I.?
# 30.4.2008 15.28
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Strielať tam nemôžu ani CHBI a GM ?
# 30.4.2008 16.06
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Gizi: ehm... myslíš, že vzdálenost prodavače hraje nějakou roli? Podle mě to bude znamenat akorát delší záznam makra... tohle by chtělo ošetřit jinak (prostě vyčerpatelností surovin na daném místě)
# 30.4.2008 16.08
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Aspoň je to o něco málo spomalí a nebudou mít 100K za 1 noc...
# 30.4.2008 16.53
Áj níd mór drags! :idea:
Pixee_obnova3
uživatel
SZ

bigdragon:Gizi: ehm... myslíš, že vzdálenost prodavače hraje nějakou roli? Podle mě to bude znamenat akorát delší záznam makra... tohle by chtělo ošetřit jinak (prostě vyčerpatelností surovin na daném místě)


TO by sice vyřešilo problémy s AFkaři, ale si vem. kdybych chtělo např. těžit více lidí najednou, to by potom nikdo nic nevydělal.. tak nevim;)
# 30.4.2008 17.18
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Ošetření AFKaření s makrem jsme už s Gizmem řešili jinak.... jen si nejsu jistej jestli Gizmo na můj návrh řešení trochu nepozapomněl.....
# 30.4.2008 20.14
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
pixe: sice chce těžit více lidí najednou ale nezapoměň že třeba na těžbě je políček asi 1000 takže než by to všehcno vyčerpali ty vyčerpané už by byly plné
# 30.4.2008 22.54
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Výborně Gizmo...:-)
# 1.5.2008 9.34
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Vario
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
super t zona je výborná
# 1.5.2008 9.46
Obrázek
x man
zablokován
Obrázek
Ve hře: x-man
SZ Mail ICQ
ale mohla by tam platit i obrana treba kddyz nekdo zasahne nekoho v 1.meste a pude tam a ze kdyby dal obranu tak aby platila myjsme to uzz skouseli ale nepklati tam mohla by tam platit ta obrana
# 3.5.2008 14.50
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Chráněná zóna

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.