Chmatákov online


Fórum – Chmatákov – nový systém

Fórum » Archiv » Chmatákov - nový systém

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Malo by to patriť asi do návrhov ale nevadí, je to tu...

Nieje tomu dlho čo hrávam WoWko. Všimol som si tam niektoré výrazne črty v jeho systéme hry...
Porovnávať WoWko s Chmatom je úplna blbosť ale predsa len obe sú MMORPG takže to hlavné sa porovnávať môže.
V prvom rade je vo WoWku pekne vymyslený systém PvP a zabíjania sa medzi sebou(Aliancia vs. Horda), nie ako v Chmatákove kde je to systém anarchie.
Niečo podobné by sa malo zaviesť aj do Chmatákova a aby sa nepovedalo že je to skopírované, tak z menšímy zmenamy:
2 strany by v Chmatákove zastúpili PK hráči (red) a dobrý (blue). Na územy modrých by sa modrý navzájom zabíjať nemohli, len dohodnuté duely, tak isto aj na územý červených len menšie územie kde by sa vlastný nesmeli bezdôvodne zabíjať. Zvyšok by bolo územie nikoho, kde by na seba mohli útočiť modrý vs. červený a červený vs. červený.
Na území blue by mohli zabíjať aj červený, modrý by sa samozrejme bránili atď a naopak.

Pridá to aj trochu RP a nemyslím si že by to nebolo prínosné pre hru...
# 29.4.2008 22.17
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
A co by se stalo s CHBI a Chmakuzou? :-O
# 29.4.2008 22.18
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Vždycky se najde někdo, kdo porušuje pravidla. :-)
# 29.4.2008 22.21
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Dohliadali by na poriadok vo svojich rajonoch.
CHBI - blue
Chmakuza - red
# 29.4.2008 22.22
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
tajkovejch napadu tu uz bylo... ale vzdycky se to podelalo na neochote lidi menit zabehle... a i gizove nechuti neco predelavat...

myslim ze daleko lepsi nez stale dokola vymyslet nove napady by bylo lepsi se zamyslet jak ty stare a dobre zrealizovat..
# 29.4.2008 22.50
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
A kdyby to tak bylo, mohli by být i invaze, jako je tomu třeba v KO .Pro někoho kdo neví co to je, tak v území modrých se modří zabíjet nemůžou a červení by tam třeba nemohli a udělalo by se třeba jedno místo "arna" kde by se duelovaní povolovalo.A invaze by byla, že by buď do území modrých nebo červených mohli vletět a ty dvě strany proti sobě bojovat ve území, kde by se to jinak nedalo :D
# 1.5.2008 11.18
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Je to gut nápad...
# 1.5.2008 11.20
Áj níd mór drags! :idea:
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Konečně nějakej dobrej nápad

jsem Pro
# 1.5.2008 11.39
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Mavik
uživatel
Obrázek
Ve hře: DoLLaR
SZ Mail Skype
To by bylo dobry
# 1.5.2008 11.46
 
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
jo mne se to líbí
# 1.5.2008 11.54
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Chmatákov se snaží simulovat bežný, moderní život chmatáků. Podobný systém bych opravdu nezaváděl...
# 1.5.2008 13.00
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
asi tak
# 1.5.2008 13.08
Obrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Myslím, že to je bezvadnej nápad - ale ne pro Chmatákov. Tohle by udělalo hlavním smyslem Chmatu bezmyšlenkovité zabíjení - teď se ale(nebo mi to tak alespoň přijde)snažíme spíše napodobit hry typu Fiesta Online, kde hráči se ani nemlátí tak moc mezi sebou, jako spíš s NPC a ve volném čase plní questy.
# 1.5.2008 13.35
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Fórum » Archiv » Chmatákov - nový systém

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.