Chmatákov online


Fórum – Bank PIN

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Bank PIN

Gringo Bastard
uživatel
Obrázek
Ve hře: Gringo Bastard
SZ Mail ICQ
Neviem či je to blbosť ale banka by mohla biť na 4 číselný PIN-kód , napr 2543 , bolo by to preto , lebo keby niekto zistil vašr heslo tak by nemohol vykradnúť banku .
# 1.9.2007 21.34
Chmatakov teraz nehram , raz som prestal hrat Runescape a zacal chmatakov , potom ma zacal bavit runescape a prestal som hrat chmatakov , je to super hra ale rs je podla mna este lepsia , ked ma to niekedy prestane bavit mozno zacnem zase chamatakov
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Dobrej nápad ale znova do nové verze se podle mejch zušeností žádné nápady nebudou realizovat, a víš jak tomu zabránit? dej si heslo bezpečné např a4!vV\V6EVe a nikomu ho neříkej ani tátovi nemůžeš věřit.
# 1.9.2007 21.39
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Když ti někdo zjistí heslo, tak ti ho může i změnit a ochránění banky ti tolik nepomůže. Nehledě na to, že 70 % hráčů by si dalo pin 1234 a dalších 10 % by ho zapomnělo.
# 1.9.2007 21.40
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Gringo prostě vyžvanil svoje heslo a teď vymýšlí hovadiny, dál bych to neřešil.
# 1.9.2007 22.08
 
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Mě se to líbí. Super nápad.
# 1.9.2007 23.17
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Celkem zbytečnost... Prostě kdo nechce přijít o účet tak ať si dá bezpečné heslo a nikomu ho neříká...
# 1.9.2007 23.20
 
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
jj ne jako ja a spol ve stary verzi :D
# 2.9.2007 10.25
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber

Dobrej nápad ale znova do nové verze se podle mejch zušeností žádné nápady nebudou realizovat



Jistěžš budou, zajímavé nápady budou dokonce odměňovány. Ale jistě sám uznáš, že nejdřív se musí udělat věci které už vymyšlené jsou.
# 2.9.2007 12.08
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Bank PIN

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.