Chmatákov online


Fórum – Podnikanie

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Podnikanie

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Napadlo mi trochu do Chmatu zaviesť podnikanie.Mohli by ste si kúpiť obchod v ktorom by predávalo NPC ktoré by ste vybrali.Museli by ste mu samozrejme platiť.Vybrali by ste mu tovar ktorý by predával a ak by to bolo možné obchod aj troška vylepšiť (Nová podlaha,dekorácie a pod.).Majiteľ by mal listinu od obchodu.Majiteľ by mohol hocikedy vybrať tržbu.Ďalej by majiteľ musel doplnať tovar.Kebyže tovar v obchode dôjde tak tak namiesto ceny by sa zobrazilo "Vypredané".
Dodatok:Ďalej mi napadlo ,že obchod by mohol v noci pobuda vykradnúť (konečne niečo pre pobudu).Majiteľ obchodu by si mohol najať nejakého hráča alebo CH.B.I. aby v noci strážil obchod.To s tým strážením by bolo niečo pre bojovníkov a pre CH.B.I.



Naposledy upraveno: 11.4.2008 15.40

# 10.4.2008 16.36

Stránky: 1 2

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Sykys:To som nepochopil...
# 11.4.2008 15.32
Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail

Maniak10:Sykys:To som nepochopil...


Myskek tim, že věci které by si chtěl prodávat by si musel nejdřív vyrobit... např prut. Dřevo + něco + něco... ale mě to moc dobré nepřijde
# 11.4.2008 15.33
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Lemra:Aha keď to myslel tak tak to je blbosť mohli by sa tam predávať napríkad chobotníci ktorých ochočíš ale mohol by si tam dávať aj svoje vlastné výrobky
# 11.4.2008 15.37
Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail
Myslim, že kdyby se to do hry zapojilo, že by to bylo bomba... ;-). Fajn nápad maniak. Ale jenom jeden dotaz. Když by si chtěl prodávat taky by sis musel postavit nějakej obchod ne? Nebo mít někde nějakou npc (třeba npc kernoll :D). Jak myslíš, že by to bylo s tim založenim obchodu? Zaplatili by se chk a někde by sis postavil obchod. Zatim mi to příde ok. Ale nemyslíš, že by na chmatu bylo moc obchodů? Třeba kdyby na to byl nějakej ostrov tak to jo...
# 11.4.2008 15.40
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Mohol by si si postaviť nový obchod to by si musel ísť do úradu kúpiť si pozemok a postaviť obchod.Obchodov by mohlo byť postavených len určité množstvo (napr.10).Druhá možnosť je odkúpiť si obchod od meste.To musíš ísť tiež a úrad vybrať obchod ktorý chceš a máš ho.Napríklad obchod so zbraňami.Kebyže si vlastný obchod postavíš je to lepšie pretože si môžeš vybrať miesto.Nemusel by si mať len obchod kde by sa len niečo predávalo.Mohol by si mať napríklad bar alebo strelnicu atď.Predstavivosti sa medze nekladú;-)
# 11.4.2008 15.46
L00cky
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
Jako je třeba vlastní ostrov tak by sis musel koupit obchod nebo mně eště napadlo udělat, že když byste na sebe dvakrát klikli tak by tam bylo tlačítko obchodu, tak byste zadali zboží které chcete prodat a za kolik chk, přitom byste mohli bít AFK (ale asi by vás někdo killoval) a když by k vám někdo přišel tak by si to mohl koupit, aniž byste u toho museli bejt.
Pzn.:Chtělo by to eště domyslet.
# 11.4.2008 15.48
ObrázekObrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
No, je to dobré, ale buď by to bylo opravdu hodně drahé, anebo za Kč
# 11.4.2008 15.48
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Podnikanie

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.