Chmatákov online


Fórum – Podvod?

Fórum » Archiv » Podvod?

Herly
uživatel
SZ Mail
Přestože se chmatákov tváří jako ZDARMA, začínám si myslet že je to jenom na oko. Skoušel sem se připojit i v osm hodin ráno kdy všichni buď pracují a nebo jsou ve škole a stejně mi to hlásí že je server plný (a nějak se mi nechce moc věřit že má ta hra opravdu tolik hráčů - mimoto už dost lidi přispělo jak se dívám proč není lepší server ?:( ). Takže nakonec pokud si chci opravdu zahrát musím si koupit jakýsi vip účet...je tahle hra opravdu ZDARMA nebo je jen zdarma pro vip placené účty?:)
# 25.3.2008 8.30
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
A) Pokud nemáš v něčem jasno, mírni svá slova
B) Proč není lepší server? To je prosté, hrači sice přispívají, ale to stačí pouze na pokrytí provozních nákladů. Nedá se z toho "šetřit"- resp dá, ale pouze stylem "na horší časy) (v období, kdy hráči hromadně přispívají a vyberou se např 4k, se ušetří na období, kdy se nepřispívá vůbec)
C) Teď v 8:38 jsem zkoušel lognout účet bez V.I.P a šlo to v poho
D) Server je opravdu plný hráčů cca od 6:00 do 8 až 9:00, a pak od 11:00 se zase postupně plní a plný je cca do 2:00 ráno

Nový server by se dal pořídit jedině
A) našel by se sponzor
B) vybíralo by se na server mimo rámec příspěvků na provoz a V.I.P - tzn skutečně dobrovolné příspěvky za nic....

nehledě na to, že by vzrostl přenos dat a zase by se prodražil provoz
# 25.3.2008 8.42
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
1)Do placení hry tě nikdo nenutí. Chce to mít jen štěstí na připojení.
2)Přestože tolik lidí přispělo tak je málo peněz už jen na chod serveru (nedávné předpokládané odpojení serveru z nedostatku financí.) a na upgrade serveru až tolik peněz není.
3)Na serveru je místo pro 50 užvatelů+VIP(?) a spousta lidí je na serveru připojená AFK aby si zahráli, protože nemají VIP.
4)Ty dvě kila nejsou v současné době rozmazlených fracků moc ani pro osmileté dítě (kterých je chmat plný) tak zaplacení VIP není až tkaový problém.
5)Ano, je debilní, že si hru nemůžeš moc vyzkoušet a je to škoda. Měl by se udělat nějákej tutorial nebo zkušební doba kdy člověk bude mít automaticky VIP.

Edit: BD: xD
# 25.3.2008 8.44
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Já mám takovou teorii o tom, že současný systém V.I.P: je pšatný. Špatný proto, že za +-150kč (bráno s kapkou nadsázky to v dnešní době je zadarmo)

Ale s počtem VIP roste počet lidí, kteří se mohou připojit na server (tedy pro ně neplatí omezená kapacita 50 míst) -> tedy roste přenos dat -> tedy rostou provozní náklady

a celý tento systém vip funguje tak, že

zaplatí první várka -> zvednou se provozní náklady na stálo (málokdo přispěje znov, vžyť je to na furt)
přispěje druhá várka -> náklady vzrostou ještě víc
přispěje třetí dávka -> zase se zvednou náklady...

přičemž Gizmo musí stejně platitt vic a víc ze svého, rpotože roste počet připojených hráčů a postupem času nebude příspěvek 150kč moc platný. Jinak řečeno - nově příchozí finančně táhnou (samo spolu s Gizmem) ty staré hráče (kterých je samozřejmě čím dál tím víc)

Jak to řešit? jednoduše. V.I.P. už by neplatilo na stálo ale například za cenu 200kč / rok nejlevnější varianta a připravit několik balíčků
# 25.3.2008 8.55
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
bigdragon:Súhlasím s tými balíčkami ale to by sa potom VIP nedávalo ako poďakovanie ale ako "tovar".
Kernoll: Pripravujem niečo ako Chmatákov offline (Nemyslí tým moju RPG).Chmatákov offline sa bude skladať zo screenov naozajstného Chmatákova.Nováčik si teda bude môcť prezrieť celý Chmat;-)
# 25.3.2008 10.05
Gizmo
autor hry
SZ
Herly: Platíš něco za stažení hry? Platí mě někdo za vývoj? To je definice freeware. Provozní náklady freeware nezahrnují, takže podvod je nazývat tebe inteligentním člověkem.

A ráno je plno téměř vždycky.
# 7.4.2008 11.15
 
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
je 11:30 a už tu bylo 167 lidí ted si řekni kolik jich tu musi bejt v 20:00 a ty sem pleteš podvod? každej kdo zaplatí vi že se tam vždi dostane nenili (vypadek,zastavení verze,uprava klienta)
# 7.4.2008 11.27
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
uz to zde jednou bylo...a snad nesjte tak chuda rodina ze nemas 150kč na VIP?
# 7.4.2008 13.59
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Clien
uživatel
SZ ICQ
opravdu je to špatně udělaný bez vip se na servr vůbec nedostanete a gdo má vip už nic neplatí (blbost největší to ce dat tak na 5měsíců 200kč ), také nechápu proč nemáte udělaný nějaký shop viz -> Voyage Century online item mall http://vc.igg.com/shop/goods_index.php , proste se to da koupit jen za realne
PS: ještě mate co dohánět ale dyš je to zatím beta a první cz mmo to vše omlouvá lol
# 7.4.2008 15.10
 
Jirekcz
uživatel
SZ

Clien:blbost největší to ce dat tak na 5měsíců 200kč


5 měsíců je málo - chtělo by to tak na rok
# 7.4.2008 15.41
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Problém je v tom, že VIP na určitou dobu už je prý paušální platba a Gizmo by na to musel mít živnosťák. Kdyby ho měl, tak by asi zvolil metodu VIP na určitou dobu. Stejně tak jako obchod za reálné peníze (viz Clien).
# 7.4.2008 15.43
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web
Clien : Když se to dá koupit JEN za realné koruny ... Tak by tuhle hru nikdo nehrál a i kdyby jo tak je to nevýhoda pro bohatší hráče ... V Chmatu by tedy bylo tak málo lidí že by si V.I.P k hraní ani nepotřeboval.
# 7.4.2008 16.09
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.
Clien
uživatel
SZ ICQ
za 1. jako paušál sem tu platbu 5 měsíců za 200kč myslel jako gdo chce tak koupi vip ale za 5 mesicu už ho nebude mejt
(podobné jak to je teď ale vip nebude na pořád)

za 2. ten shop by fungoval jako v normalnich mmo ze gdo chce koupi za realne a gdo nemá možnost si něco koupit za realne tak si to koupi od hráče ve hre jako je to v mnoha mmorpg (jeden da věc co si ten druhý přeje přes trade bo jak je to tady a druhy da peníze podle toho jak si dohodnou cenu bo cim bude platit třeba rybama )

THX a chci VIP za to ze sem si to ete moc nezahrál (asi tak 5 min)
# 7.4.2008 17.52
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
chctít můžes :D

a já bych to nechal jak to je etd ale VIP bych zdrazil tak za 300kč skin 500kč...
# 7.4.2008 18.16
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Clien
uživatel
SZ ICQ
no jo dyš má negdo zaplaceno tak cena muže nahoru, dejte to třeba na 5 K je mi to u pr ;-)
# 7.4.2008 18.19
 

Fórum » Archiv » Podvod?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.