Chmatákov online


Fórum – Vykrádání účtů – Rešení

Fórum » Archiv » Vykrádání účtů - Rešení

pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Tak mě napadlo, jak aspoň trochu stížit crackerům práci. Jak jistě víte cracknig je načítání náhodných čísel a písmen do řádku s heslem. A pak si chvílu počká (2 hodiny). No a tak mě napadlo, že by se místo jednoho učtu s jedinou postavou vytvořil ůčet s nickem např. Nováček123, ale postavu by jste si museli znova vytvořit, pojmenovat např. pan Losos. A byla by možnost udělat si víc postav na jednom ůčtu...Určitě tento způsob znáte z jiných her (L2, Dofus, atd)
Tak by cracker musel nejdřív přijít na právý nick accountu.
# 3.4.2008 19.03
Áj níd mór drags! :idea:
  • Líbí se vám navrh?
  • Ano17 hlasů, 71 %71 %
  • ne7 hlasů, 29 %29 %
  • Celkem 24 odpovědí

Stránky: 1 2

Retro
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dlouho sem nehrál(Nechci)
SZ ICQ
to ne aby se treba dalo at se lognou nah max 3 ucty z jednoho PC co budou delat ty lidi kteri maji IP adresu stejnou treba jako jeho sousede :)
# 4.4.2008 10.33
Obrázek
charvik
uživatel
Obrázek
SZ Mail
CS
ja bych rek ze to je zbitecny
# 4.4.2008 12.48
 
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
jestli hacker chce zjistit tvé heslo na  chmatakov tak by byl pekne blbej aby to delal pres brutal kterej ti hackne jen hesla které neobsahuje znaky jako (@&#®©) a čísla od 1-9 apod...

tak že by mu to zabralo přes několik dnů než by zjistil heslo ve tvaru pepadovřák
# 4.4.2008 13.23
 
HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
mě vykradli HunzuBikera měl se plnou banku good věcí a von mi někdo vodhadne heslo nebo co ja vim jak to delaj doufam ze mi nevykradou muj 2 ucet
# 6.4.2008 11.07
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
1) Založit si účet a na nich teprve postavy už nyní není technicky možné udělat.
2) Ochranu proti více spuštěným klientům už Gizmo měl, ale šla obejít.
3) Jakékoliv bruteforce útoky nelze na CH účty použít, protože mezi jednotlivými pokusy je prodleva dvě sekundy. Šestiznakové heslo složené jen z malých písmen a-z prolomíte v CH za 617831552 sekund, tedy skoro 20 let.
# 6.4.2008 11.16
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber

wahhanna:jestli hacker chce zjistit tvé heslo na  chmatakov tak by byl pekne blbej aby to delal pres brutal kterej ti hackne jen hesla které neobsahuje znaky jako (@&#®©) a čísla od 1-9 apod...

tak že by mu to zabralo přes několik dnů než by zjistil heslo ve tvaru pepadovřák


Brutalem se dá prolomit i heslo se znakama (to že příslušnej cracker dřív umře je věc druhá)...

Jinak heslo pepadovřák při použití slovníku není zase takovej problem....
# 6.4.2008 11.26
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Vykrádání účtů - Rešení

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.