Chmatákov online


Fórum – explorer..

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » explorer..

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Mám jedne problém a to stím, že i když používám Operu nebo někdy Mozillu FireFox i přesto mi furt najíždí různé stránky z ničeho nic s různými reklamy atd.. vždy sem to vypl a bylo to v pohodě, ale teď už od včerejška mám problém, že bez toho abyhc něco stahoval mi najela nějaká stránka z které se mi samo stáhl nějaký spyware a další ještě 2-3 věci. A neustále mi najíždějí jedny a ty samé cizí stránky, kde furt jen chcou, abyhc něco stáhl i když nechci pak to vypnu a cca za 3min zase..:'(
•Pokud by jste věděli co stím určitě byc vám byl vděčný...nwm jestli by to šlo nějak blokovat nebo odstranit či co..
zkoušel jsem vyčistit počítač NODem 32, pak defregmentaci disku atd.. a furt nic :(

A ještě něco místo mojí původní plochy tam mám teď jinou tapetu a nejde jí změnit a dá s ena ní klikat. Pokud na ní kliknu automaticky najede nějaká stránka cizí, která obsahuje určitě dost virů.. a nebo nevhodného obsahu.:evil:

Chtěů jsme přeinstalovat windows, ale nemám CD, protože když jsme jednou dávali počítač doopravny daly jsme to nejspíš i s cd a všimly jsme si toho bohužel, až už bylo pozdě.
# 29.3.2008 16.59
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2

LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
tohle se mi stalo pred tejdnem. priej ke mne bratranec a ten mi dal do compa tuneup,
spybot on to vyresil aje to. mrte spyware a 4 spy programi a 1 dokonce od microsoftu
a myslis tu cervenou tapetu biohazard?;-) a spyware terminator je nanic ja dal rezidencni stit
a ono to skoro nic nezadrzovalo a spomalovalo mi to internet i compa. fakt sr***a:evil:
# 1.4.2008 13.27
Obrázek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
LeeRasS: Ano, je to nejspíš to samí jako u tebe nevím teď jestli biohazard, ale mám tu vždy červenou tapetu a tam nějaký znak a pod tím napsáne anglicky. A stáhli s emi nějaké 3 spyware, které mi tu furt hází různé stránky od reklam, až po ..... Zítra by měl přijít od mojeho strejdy známí tak s tím něco prý udělá. Nebo nainstaluje znovu Windows.
# 1.4.2008 13.57
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » explorer..

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.