Chmatákov online


Fórum – ropa

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » ropa

pirate
uživatel
Obrázek
SZ
Dostal jsem nápad že by se dala těžit ropa.Bylo by na to určenné místo třeba poušť.Tam byste si koupili vrt tak za 2000-7000chk (viz. vychytávka č.4) a dali byste ho tam a pracovalo by se s ním jako se zbíječkou,vytěžené produkty by byly barely ropy jeden tak za 50-75chk.S ropy by se daly dělat různé věci chemickým spracováním.

Napadlo mě ještě pár vychytávek.

vychytávka č.1-náklady na těžbu,náklady na těžbu by byly,třeba desetina ceny barelu
aby se ropa nestala velmi hodně vydělačnou.

vychytávka č.2-údržba,Ropa by hodně vydělávala tak by se musel vrt opravovat,jinak by se rozpadl


vychytávka č.3-změna ceny,změna ceny by byla třeba podle skutečnosti,když je teď třeba barel za 100dolarů,tak by byl za 100chk,ale náklady na těžbu by se zvíšily.

vychytávka č.4-kvalita ropy,kvalita ropy by se určovala podle toho,jaké by měl dotyčný skušenosti,málo kvalitní ropa by třeba stála 20-30chk za barel,ale byl by levnější vrt,kvalitnější ropa by se těžila ve větších hloubkách,takže i dražší vrt.

vychytávka č.5-léky z ropy,z kvalitní ropy by se daly vyrábět léky,z méně kvalitní ropy nějaké jiné předměty.



Naposledy upraveno: 31.3.2008 19.33

# 30.3.2008 12.37
Jsem normální a slušný chmaták,který by byl rád,kdyby se přijala co nejpřísnější opatření na killeri a jiné dementy a je pro zachování tělíček.

Vzkaz dementním hráčům:Jestli chcete pořád otravovat,tak si najděte nějakou jinou hru a neobtěžujte slušné lidi.:evil::evil:Nebo se polepšete.Kvůli vám už odešlo hodně dobrých hráčů jako bigdragon.:'(



Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Celkový nápad: Už tu bylo a asi bych to do hry dal (pokud by se to dalo dál rozvcíjet)
1: Spíš bych udělal, že by se musely kupovat barely, do kterých by se ropa dávala
2:Jak chceš opravovat vrt? Navrhni systém
3:To myslíš synchronizace reálné ropy v dolarech na chk?! Nemožné.
4:Kvalita ropy by se mohla odvíjet podle skillu těžby.;-)
# 30.3.2008 12.51
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Kernoll: 2) Stejným principem, jako zbraň.
# 30.3.2008 12.59
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
A to každej bude nosit svůj ropný vrt?lol Spíš Vrtačku....ta věta byla špatně formulovaná.,..
# 30.3.2008 13.05
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Vrt by byl pevnej jak soukromej ostrov, ale ničil by se, tak bys ho mohl opravit předmětem.
# 30.3.2008 13.18
 
Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail
good nápad.... určitě by to spestřilo hru
# 30.3.2008 14.29
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Já bych to udělal jako u těžby byl by nákej vrták kterej by si nosil sebou zabíral by třeba více políček v inv.
A další věc u rubu rybaření i težby by se nástroj ničil a musel by si ho opravovat ne jak to je teď pokad se nemilim
# 30.3.2008 15.25
pirate
uživatel
Obrázek
SZ
Ten vrt by se dal koupit,ropa by se těžila na poušti tam jinak nic není.
# 31.3.2008 12.13
Jsem normální a slušný chmaták,který by byl rád,kdyby se přijala co nejpřísnější opatření na killeri a jiné dementy a je pro zachování tělíček.

Vzkaz dementním hráčům:Jestli chcete pořád otravovat,tak si najděte nějakou jinou hru a neobtěžujte slušné lidi.:evil::evil:Nebo se polepšete.Kvůli vám už odešlo hodně dobrých hráčů jako bigdragon.:'(



David 154
zablokován
Obrázek
Ve hře: zachranka
SZ Mail ICQ
goodlol
# 31.3.2008 14.34
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » ropa

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.