Chmatákov online


Fórum – Krev a její typ.

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Krev a její typ.

Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail
Vím, že to tu už bylo, ale ty topicky kde se o tom hovořilo se nějak opozdili a už tam nikdo nepíše což je podle mě škoda.
Takže:
Jak každej víte vaše postava na chmatu má nějakej krevní tip, kterej je zatim nevyužitej.
Možné využití: 1) krev budete moct darovat u lékaře, zaplatíte nějaký obnos strhne vám to hp a vy spokojeně odkráčíte. Nemohli by ste darovat krev pokud je vaše hp 100 nebo nižší. Darování krva by něco stálo a trochu by zlepšilo karmu.
2) krev by se dala u sestry kupovat (obdoba lékárničky).
3) upíři by mohli sát z jinejch krev a dávat jí do lahviček, ty pak odevzdávat u lékárny. POZOR! nedostávali by za to peníze, jenom by jim to zlepšilo karmu.
Co vy na to?
# 30.3.2008 14.54
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
vůbec nic si nevymyslel jen si to dal do jednoho topicu a malilionko poupravil a snad to nikoho nezabije když se obnoví 1-3 starej topic
btw: je blbost aby si platil za ubírání hp
# 30.3.2008 15.02
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
no nevim upiri maji red karmu zacnou hryzat a maji zas normalni to je blbost.dalsi blbost je darovani krve,kdo by asi daval hp ? je rad ze ma o trochu vic ne ?
# 30.3.2008 15.06
since 2007
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
meditací bylo by to další dobrá věc na vydělávání. je škoda meditovat jen tak pro nic když máš full hp
# 30.3.2008 15.19
černej patchán
uživatel
Obrázek
Ve hře: tessynka12
SZ Mail ICQ
vyte ale museli tu krev tam dat vyckrat a ne jednou ze je prohlili a bude bozky hamster tys to jaksi nepochopil
# 30.3.2008 16.16
 
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
V mim topiku jsem to myslel tak, že když prodáš krev, tak dostaneš CHK a né že za to zaplatíš.:twisted::twisted:
# 30.3.2008 18.34
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
milanmichal
uživatel
SZ Mail
No nevým jestli je to okopčený ale ještě jsem to tu neviděl , a nápad je to určitě dobrej
# 30.3.2008 18.41
 
Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail

Nioo:V mim topiku jsem to myslel tak, že když prodáš krev, tak dostaneš CHK a né že za to zaplatíš.:twisted::twisted:


V tom případě by to ale nezlepšovalo karmu :-P
# 30.3.2008 18.48
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Krev a její typ.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.