Chmatákov online


Fórum – Nápad s kryví

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Nápad s kryví

Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
1/ V nemocnici by jste mohli prodat svou krev za nějaký chk, samozdřejmě by to při prodávání ubíralo Hp. Krev by byla ceněná podle toho, který by bylo na skladě nejmíň.

2/ Upíři by si museli kupovat krev stejného typu, jinak by jim špatná krevní skupina ubrala Hp.
# 29.3.2008 19.29
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
  • Chcete to do hry??
  • Ano7 hlasů, 78 %78 %
  • Ne2 hlasy, 22 %22 %
  • Celkem 9 odpovědí
Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail
Podle mě by se tam krev dávat mohla, zlepšilo by to třeba karmu o kus, ubralo hp. Ve skladě by pak přibyla krev vašeho typu za kterou by se jiní hráči mohli trochu vyléčit
# 29.3.2008 19.30
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Dobrej nápad s tou karmou
# 29.3.2008 19.31
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Neni to špatný no..Ale všichni mají stejný typ krve,myslim jenom začátečníci jinou..
# 29.3.2008 19.33
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail
Děkuji, děkuji... ale mělo by to i nevíhody. Například by to dělali hlavně red. A proto mě napadlo, že pokud chcete dát krev tak vás to bude něco stát, krev ve skladu přibyde a jinej hráč si jí potom bude moc koupit (trochu lacinějc než lékárnu) a trochu ho to vyléčí. Co vy na to?
# 29.3.2008 19.33
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
To nemusíte dávad teď, třeba až bude úplně nová verze (vyjde), nevíte někdo kdy mimochodem výjde?
# 29.3.2008 19.34
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail
To se neví, vyjde až nebudou bugy.
# 29.3.2008 19.35
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Chtělo by to aby se ukázala krevní skupina v informacích při kliku na hráče /jak je HP, stáří a věk.)
karmu zvyšovat jen nepatrně a zakázat odevzdávání krve při snížení na 100HP(V nemocnici z vás taky nevypumpujou všechnu:-D).
# 29.3.2008 20.21
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail

Kernoll:Chtělo by to aby se ukázala krevní skupina v informacích při kliku na hráče /jak je HP, stáří a věk.)
karmu zvyšovat jen nepatrně a zakázat odevzdávání krve při snížení na 100HP(V nemocnici z vás taky nevypumpujou všechnu:-D).



Kernoll je dost nereálné že by si šel po ulici a řekl někomu. Hele ty máš krevní skupinu A.... takže si myslim že by se to nemělo ukazovat ani na chmatu
# 29.3.2008 20.30
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Na to sem chtěl upozornit. Je to torchu o haluzí, zkoušet něčí skupinu....jen bych dal, aby třeba upírova skupina měla lepší následky.
# 29.3.2008 20.55
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Nápad s kryví

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.