Chmatákov online


Fórum – Nové Artefakty

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Nové Artefakty

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Sem budu postupně dávat své nápady na nové artefakty,které by mohli dostávat lidi,za nějaký QUEST (pro jednotlivce) , a muselo by to být těžké,a nebo si to koupit za hodně realných pěněz..Nebo až budou dungy,tak v pokladu by to mohlo být,ale třeba za 2 týdny,by vám to GM sebralo..
-------------------------------------------
Botky Běhalky

Všeobecně se má za to, že právě kvůli těmto botám byl při známém orientačním závodu Dolní Chobotov-Horní Chobotov \'84 diskvalifikován běžec jménem Narayenko, startovní číslo 17. Ačkoliv bylo při běhu zakázáno používat jakýchkoliv podpůrných prostředků, využil moci očarovaných bot, které měly moc běhat za něj a tím mu tak ušetřit energii. Ke Narayenkově smůle a štěstí pořadatelů však nezvládl jejich moc a ihned po odstartování závodu vyběhl nejméně trojnásobnou rychlostí než ostatní účastníci. Naneštěstí se však jeho směr lišil od směru tratě natolik, že byl během několika vteřin zastaven nízko rostlou větví urostlého buku. Přesněji řečeno horní část jeho trupu. Ta spodní běžela dál a od té doby už ji nikdo nikdy neviděl..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Plášt neviditelnosti

Nikdo už neví odkud se tento plášť vzal a kde má původ. Mezi poutníky kolují řeči, že mění majitele rychleji a častěji než Vellnis své nápadníky. V každém případě je ale tento plášť neocenitelným pomocníkem nejen všem lapkům a zlodějům, ale i každému kdo se zkrátka potřebuje na nějaký čas zratit z očí...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fedajkinův klobouk

O mysticovi kterému patřil tento klobouk se traduje, že nebylo na světě místa, kterému by podlehl a které by nedokázal dobýt. Možná to byla pravda. Čas už ale pomalu zavál všechny stopy které po sobě zanechal. Jeho přátelé stárnou a umírají a pomalu už zapomínají i ti, kteří ho znali jen z vyprávění. Nikdo už se dnes asi nedoví, jak to tehdy doopravdy bylo...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dala & Maji

Legenda vypráví o páru nájemných vrahů. Ona si říkala Dala a jemu říkala Maji. Svého času byli nejobávanější zabijáckou dvojicí v celé zemi. Říkalo se, že jim ještě nikdo nikdy neunikl. Nezastavili se před ničím, žádnou nabídku k práci neodmítli, snad pro potěchu z moci nad životem a smrtí kterou tím nabývali. Tato pýcha se jim nakonec stala osudnou, když je lstí polapila družina neznámých žoldáků najatá podivínským mysticem Azarunem. Od té doby o parnerské dvojici obávaných zabijáků nikdo neslyšel. Po několika letech se však rozšířily zvěsti o dvou podivuhoných zbraních - mačetách nevídané moci. Vzhledem k okolnostem které jejich existenci provázely se začalo říkat, že byly zbraně zformovány z nečistých duší Daly a Maji. Co je na tom pravdy, to už dnes ví jen málokdo. Jisté ale je, že obě zbraně jsou stejně obávané, jako byli ti po kterých jsou pojmenovány.


Specialní vlatnosti : Dala - (Snižovala by na nějakou dobu maximální počet hp)
Maji - (Nemožnost střílet na 2 s,každou ránou)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ochránce

Někdo říká, že tato hůl je samotným darem od bohů, seslaným na pomoc jejich trpícím věřícím. Někdo naopak tvrdí, že je to jen mistrovská práce léčitelů Severního Slunce. Ať už je však pravda kdekoliv, všichni se shodnou na tom, že je jednou z nejvýraznějších ikon pro většinu léčitelských řádů. Říká se, že svému majiteli propůjčuje léčitelské schopnosti daleko převyšující vše, čeho lze za normálních okolností dosáhnout.

Podle té legendy,by vám mohlo dojít,o co se bude jednat..Toto téma budu oživovati...



Naposledy upraveno: 14.3.2008 20.18

# 13.3.2008 21.30
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Stránky: 1 2 3

Jirekcz
uživatel
SZ
... já se málem počůral smíchy, když jsem si tohle přečet, že nezná DrD :D :D :D
... to mě složilo xD ...sorry :)

Ty artefakty jsou docela dobrý, ale mohly by se jim přidat taky schopnosti, né?
# 15.3.2008 8.10
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
LUS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpideR-X2,Imrer
SZ Mail ICQ Jabber Web
Máš to dobře promyslené mě se to líbí.;)
# 15.3.2008 9.25
Elita je již uzavřená!
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber

Jirekcz:
Ty artefakty jsou docela dobrý, ale mohly by se jim přidat taky schopnosti, né?



Ono,u každého se dá vyčíst,kterou tu schopnost ten artefakt bude mít..
# 15.3.2008 10.09
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
TZakže se mu přestaňme smát, že nezná DnD a trochu ho poučme, ne?:-|

Dračí doupě (and. Dungeons and Dragons) je vyprávěcí hra založená na komunikaci skupinky lidí (hráčů) a PJ (pána jeskyňě=osudu). Je to ve stylu fantazy a většina dnešních "dračáků" je založených na Tolkienově světě. Více si najdi na wkině.
[url]www.dracidoupe.cz[/url]
# 17.3.2008 7.13
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
jo a hraje se to na papíře..existuje to i na PC ale na papíře je to 100x lepší..
# 17.3.2008 7.16
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
Co takhle userbar Dračí Doupě fan
# 17.3.2008 14.17
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
jde to dřeto...jo líbín se mi to
# 17.3.2008 14.22
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Nové Artefakty

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.