Chmatákov online


Fórum – vydělávaní na server

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » vydělávaní na server

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
dívejte víte jak je ten topic stop zbraním tak sem dostal nápad všechny vzácné zbraně vych ze hry vymazal.hráč by si je mohl koupit od gizma třeba za 50Kč pravých a potom by ji měl ále třeba po půl roce by zase musel zaplatit tak by se trošku snížilo kílení zvzácnýma zbraněma
# 11.3.2008 17.54
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Pochop, kdyby si to koupil gizmo by to musel zdanit. To je jen za příspěvek hře... Jinak jo beru to.
# 11.3.2008 17.54
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Je to blbost. Zvýhodňovat majetnější hráče.
# 11.3.2008 17.57
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Je to blbost i kdyš by si moh přividělat protože tu je tolik zavisláku a těm malím by to určitě mamiony zaplatily ale nikdo nemam zas tak plnou kapsu
# 11.3.2008 18.08
 
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
Podle mně je to zbytečné.
když se vzácne věci budou kupovat za  realné peníze tak muže klesnout hranost hry
když si sem tam někdo koupí to V.I.P a někdo Skin tak je to 300 minimálně.
to stačí na Test.
Až hra bude plně v provozu tak by bylo lepší získat sponzora kterej by zajistil server a vip by mohli bejt levnější a začlo by to hrát víc lidi..
# 11.3.2008 18.13
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

wahhanna: a vip by mohli bejt levnější a začlo by to hrát víc lidi..


No zlevnit VIP je celkem kničemu už takhle je celkem dost levný. To už spíš vylepšit nebo koupit novej server pro větší kapacitu. (Nebo pro zvládání hry protože tímhle tempem nevím jak bude zvládat za rok..dva...(ale to je moc dopředu))
# 11.3.2008 18.17
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
Hele za 300-400kč můžeš provozovat server celkem dost dlouho, a teď si vem kolik lidí zaplatilo vip. 2000 a víc si to zaplatili = minimálně 600 000kč.
# 11.3.2008 18.20
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Prdlajz řekni mi kdo dal na VIP víc jak 1000?
# 11.3.2008 18.22
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
ale tak je to dost ale stejne gizmo prodelava nevim kolik se plati za server ani jestli test a old zvlast ale myslim ze Gizmo do toho investuje vuic nez si myslis
# 11.3.2008 18.22
 
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web

Kernoll:

wahhanna: a vip by mohli bejt levnější a začlo by to hrát víc lidi..


No zlevnit VIP je celkem kničemu už takhle je celkem dost levný. To už spíš vylepšit nebo koupit novej server pro větší kapacitu. (Nebo pro zvládání hry protože tímhle tempem nevím jak bude zvládat za rok..dva...(ale to je moc dopředu))



Kernoll
Nepochopil jsi to když Gizmo sežene sponzora tak Gizmo nebude muset platit Server tak se VIP bude moc slevnit a skiny tak budou taky levnější.
# 11.3.2008 18.24
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

wahhanna:Kernoll
Nepochopil jsi to když Gizmo sežene sponzora tak Gizmo nebude muset platit Server tak se VIP bude moc slevnit a skiny tak budou taky levnější.


Já to chápu ale spíš bych cpal peníze do vylepšování serveru než do ničeho. Promiň ale těch 300 není opravdu tolik...:-|
# 11.3.2008 18.26
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Kernoll : aji 3000 investovali ;-) napr N.cortex myslim ze aji vic :-)
# 11.3.2008 18.27
 
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web

.Jerry.:Kernoll : aji 3000 investovali ;-) napr N.cortex myslim ze aji vic :-)



.Jerry. Ano ale jako malo kdo ti dá 3000.- za hru po internetu.on má buď bohaté rodiče nebo si vydělává ( brigádou).
# 11.3.2008 18.28
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

.Jerry.:Kernoll : aji 3000 investovali ;-) napr N.cortex myslim ze aji vic :-)


Tak to sou hrubí magoři...lol Jo, chmat je zuper ale já bych těch 3000 ani nezvládl našetřit. Natož to dát na chmatlol

Stejně jim to podle mě platily maminkyxD
# 11.3.2008 18.28
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web

Kernoll:

.Jerry.:Kernoll : aji 3000 investovali ;-) napr N.cortex myslim ze aji vic :-)


Tak to sou hrubí magoři...lol Jo, chmat je zuper ale já bych těch 3000 ani nezvládl našetřit. Natož to dát na chmatlol

Stejně jim to podle mě platily maminkyxD



Maminky se hoděj maminky mně před 2 dny koupila Laptop Sony Vaio.
ale to už je mimo téma.
# 11.3.2008 18.30
 
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
jj a znam jeste par lidi co platili vic jak 1000kc :D jo si zaplatil jen jedno VIP jinak zbyle 3 sem si vykutil :D :-P
# 11.3.2008 18.30
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » vydělávaní na server

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.