Chmatákov online


Fórum – Poklady?

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Poklady?

Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Dostal jsem takovej nápad :).

Co kdyby - se mohli poklady zakopat? Např. nemám místo v bance, kam s tím? no tak si to zakopu.
Jak? No dám si do ruky nějakej krumáč např. a přetáhnu předmět na krupáč, a předmět se zakope. Bud si to zapamatuju, nebo si v malování např udělám tečku ( na mapě v sekci galeriie) kam jsem ten poklad dal. Pak mě někdo zabije, chcu si poklad vykopat, no tak příjdu na to místo, nasadím opět krumáč a zmáčknu akční tlačítko, které by bylo u krumpáče. A hele! Předmět mám z5!. Ha! ale co když někdo zakope na to stejné místo další věc? No tak ten co tam první začne kopat, vykope obě. Horší je kdyby nějakej debil zakopával všude možně např šutry či ryby....
# 8.3.2008 18.22
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Zbytečná zátěž pro server...musel by si pamatovat kde je co zakopané. Navíc, kdyby mělo být víc místa v abnce tak by tam bylo...
# 8.3.2008 18.26
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Tak tohle jsem již navrhoval před několika měsíci v podobě lopaty, a dopadlo to tak že se přidal ten krumpáč kterej mohou při zakopávání používat jen určití lidé...3-(
# 8.3.2008 18.47
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
To je smutné.... Takhle tě ošidit...
# 8.3.2008 18.53
 
Assasian Creed
uživatel
Obrázek
Ve hře: klavesa-9 a retromen
SZ Mail
blbost
# 8.3.2008 21.54
¨heslo na assasian creed je favorit


SZ
neni blbosť je to konečne nejaky normalny nápad narozdiel od tých že chcu do hry zajaca a take maličkosti čo by napadli každého malo by to v ch byť bolo by to dobre
# 8.3.2008 21.57
 
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
To je fakt blbost, nemas si kupovat tolik veci!
# 8.3.2008 21.57
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!


SZ
nebola by to blbosť v ch neni skoro žiadna zložitá vec a nikto neprichádza na trochu zložitejšie nápady neviem načo niekto môže napísať nápad pridanie ak-47 do hry alebo zajaca atď a šeci súhlasiť šak to by gizma mohlo napadnuť hneď ale toto adminov len tak nenapadne a aj tak je to dobra vec
# 8.3.2008 22.02
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

mam trapny nick že?:nebola by to blbosť v ch neni skoro žiadna zložitá vec a nikto neprichádza na trochu zložitejšie nápady neviem načo niekto môže napísať nápad pridanie ak-47 do hry alebo zajaca atď a šeci súhlasiť šak to by gizma mohlo napadnuť hneď ale toto adminov len tak nenapadne a aj tak je to dobra vec


LOL. Navrhovaly se tu mnohem složitější věci. Tohle je ale blbost ať je sebesložitější...:-|
# 8.3.2008 22.41
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.


SZ
ee navrhuju sa same blbosti ale to je jedno
# 8.3.2008 22.52
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Poklady?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.