Chmatákov online


Fórum – Přesun?

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Přesun? [zamknuto]

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Chci se zeptat jestli je už možny přesun VIP na staré verze na test (Novou) kdyš stará verze nejde
# 6.3.2008 17.08
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Teď to tu nedávno bylo...A už nevím jestli jo nebo ne :-)
# 6.3.2008 17.10
Áj níd mór drags! :idea:
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Hmm tak sorry nevšiml sem si toho.
# 6.3.2008 17.12
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Saly, Vždyť ses ptal jak je Topic Stará verze ;-)
# 6.3.2008 17.19
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Ne , nejde předělávat vip ze staré do nové, protože Gizmo to zakázal. ;)
# 6.3.2008 17.22
Simulátory všech kategorií.

kik7
uživatel
Obrázek
Ve hře: jeptiska7
SZ Mail ICQ
jj mne by to taky dooost zajimalo potrebuju si dat z VIP uctu na stary verzi VIPíčko na novou...Tak jak to teda je ??:-O
# 6.3.2008 17.22
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tak je to asi tak, jak psal M!key ;-)
# 6.3.2008 17.22
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Tak vám to tu napíšu ještě jednou, ale v podání D!ereSe, protože tam je i vysvětlení proč ne.

Ze staré na test to opravdu nejde, server už takhle dost nestíhá. Gizmo tyhle převody přímo zakázal.
# 6.3.2008 17.24
Simulátory všech kategorií.

wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web
a z testu do staré ?? xD
# 6.3.2008 18.06
ObrázekObrázek
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
A VIP se neda ani prevadet s ucty na ucet protoze je za to pry poplatek nebo tak sem to aspon pochopil jak mi to gizmo psal
# 6.3.2008 18.08
 
MOGOGO
zablokován
Ve hře: lordcafese
SZ
KKTI ALL VAM BAN TREBA DAŤ ZIAPEM BO MALI BY STE MAŤ ALL BAN LOCKNEM TO TUNA BO VIDIM ŽE 5+8 JE 13
# 6.3.2008 18.10
ráno som vstal mrtvy potom som sa započúval do dvojich uší,pozrel som si do oči, očuchal si nos,ochutnal som si jazik a skočil z okna...počas letu som preštudoval prírodopis a zistil som že život treba brať logicky a robiť si zo všetkého kokot...
a potom som si tresol hlavu o asfalt ktory ešte nebol stvrdnutý a povedal som si zo zalepenými ústamy že už nebudem sa snažiť vyštudovať vysoku školu ale budem robiť kktiny a tak sa zrodil môj nick ,ktorý nemá mamu ale ja hej ...
potom som utekal mrtvy do kuchine a 300 krát som si tresol hlavu o roh stolu,rozpučil som si vajicia a zistil som že to ani neboli keď cem a tak som si trieskal hlavu ako masochista a hádzal dosteny potom som si narušil aortu chytil som infarkt a z rýchleho záchvatu som skočil z okna dopadol na betom,padla na mňa sekera ,ktorá sa mi zapichla do hlavy,s kus hlavy mi padla do ohňa potom začali mali začať podla predpovedi počasia padať meteority , asteority mierne tornáda mali prísť ,zemetrasenie ... ja som z infarktom a zo zapichnutou sekerou v hlave stal a oprášil sa prešiel som si k hlave do ohňa ale šmiklo sa mi a sekera mi najprv dojebala umele zuby , potom aj trvalé a potom aj tie umelé tak som rýchlo zobral svoju hlavu ale ako som si ju chcel nasadiť nastalo zemetrasenie začali padať asteoridy a meteoridy mne sa šmiklo a zapichla sa mi sekera do oka ,ktoré som nestihol zavreť potom na ňu padol meteorit a pritlačil ju a zemetrasenie na mňa zhodilo panelák a padol na mňa jupiter a kedže jupiter ma gravitáciu 3600 a zem 800 tak s toho vznikla gravitácia 4400 a mne padol rovno na hlavu celou váhod a zo spučenou hlavou,sekerou v oku,infarktom,polovicou hlavy,privaleny jupiterom som vstal a išiel som ďalej ale potom ku mne prišiel mimozemšťan a chytil ma za nohy a začal ma trieskať hlavou o zem a po 7845646 razoch ma hodil do ohňa ale ja som sa nevzdal išiel som ďalej aj keď som nevyzeral ako človek ale nechtiac som sa potkol a potkol som sa a začal som padať velkou rýchlosťou do hora a popri tom ma prepichovali oštepi až potom prišiel jeden človek dal mi leokoplast a bol som zase v poriadku THE END!!!
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
MOGOGO co to tu zvanis tady nejsi doma v jeskyni abys tu moh po kazdem rvat kdys se nechces vyjadrit k tematu tak tu nepis:-|3-(
# 6.3.2008 18.12
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Odpověď tam máte. ;)

lock
# 7.3.2008 19.40
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Přesun? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.