Chmatákov online


Fórum – králík.

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » králík.

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
takže navrhuji dát do chmatu králíka se sedadlem na hřbetě...na ochočeníí od 30%...
# 28.1.2008 18.29
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
  • chcete tam králíka?
  • ano11 hlasů, 27 %27 %
  • ne2 hlasy, 5 %5 %
  • ano ale na ochočení2 hlasy, 5 %5 %
  • ano ale na koupení3 hlasy, 7 %7 %
  • chci tam draka :)23 hlasů, 56 %56 %
  • Celkem 41 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4

Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web
To by nešlo ... Opice nechodí po 2 nohách to by vypadalo špatně ... :-D

BTW : chobot nechodí ani po jedné xD
# 6.3.2008 18.38
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
ME by se tam libily kachnicka:twisted:
# 6.3.2008 18.41
 
MOGOGO
zablokován
Ve hře: lordcafese
SZ
ok cel by som do chmatu retardovanu opicu,trapneho zabávača,kohúta ,ktorý trpí besnotou,žirafu ktorá by prebúrala monitor hlavou,polomrtvu sliepku,a zoo a vip pre každého,nekonečnu zem bol by to dobry nápad?určite bol gizmo teraz to šetko splň bo to je dobry nápad
# 6.3.2008 18.43
ráno som vstal mrtvy potom som sa započúval do dvojich uší,pozrel som si do oči, očuchal si nos,ochutnal som si jazik a skočil z okna...počas letu som preštudoval prírodopis a zistil som že život treba brať logicky a robiť si zo všetkého kokot...
a potom som si tresol hlavu o asfalt ktory ešte nebol stvrdnutý a povedal som si zo zalepenými ústamy že už nebudem sa snažiť vyštudovať vysoku školu ale budem robiť kktiny a tak sa zrodil môj nick ,ktorý nemá mamu ale ja hej ...
potom som utekal mrtvy do kuchine a 300 krát som si tresol hlavu o roh stolu,rozpučil som si vajicia a zistil som že to ani neboli keď cem a tak som si trieskal hlavu ako masochista a hádzal dosteny potom som si narušil aortu chytil som infarkt a z rýchleho záchvatu som skočil z okna dopadol na betom,padla na mňa sekera ,ktorá sa mi zapichla do hlavy,s kus hlavy mi padla do ohňa potom začali mali začať podla predpovedi počasia padať meteority , asteority mierne tornáda mali prísť ,zemetrasenie ... ja som z infarktom a zo zapichnutou sekerou v hlave stal a oprášil sa prešiel som si k hlave do ohňa ale šmiklo sa mi a sekera mi najprv dojebala umele zuby , potom aj trvalé a potom aj tie umelé tak som rýchlo zobral svoju hlavu ale ako som si ju chcel nasadiť nastalo zemetrasenie začali padať asteoridy a meteoridy mne sa šmiklo a zapichla sa mi sekera do oka ,ktoré som nestihol zavreť potom na ňu padol meteorit a pritlačil ju a zemetrasenie na mňa zhodilo panelák a padol na mňa jupiter a kedže jupiter ma gravitáciu 3600 a zem 800 tak s toho vznikla gravitácia 4400 a mne padol rovno na hlavu celou váhod a zo spučenou hlavou,sekerou v oku,infarktom,polovicou hlavy,privaleny jupiterom som vstal a išiel som ďalej ale potom ku mne prišiel mimozemšťan a chytil ma za nohy a začal ma trieskať hlavou o zem a po 7845646 razoch ma hodil do ohňa ale ja som sa nevzdal išiel som ďalej aj keď som nevyzeral ako človek ale nechtiac som sa potkol a potkol som sa a začal som padať velkou rýchlosťou do hora a popri tom ma prepichovali oštepi až potom prišiel jeden človek dal mi leokoplast a bol som zase v poriadku THE END!!!
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
A ja reknu co NEchci aby MOGOGO nedpovidal dementnimi otazkamy...:-|

OPRAVA a nevyjadroval



Naposledy upraveno: 6.3.2008 18.48

# 6.3.2008 18.45
 
MOGOGO
zablokován
Ve hře: lordcafese
SZ
napísal si nedpovidal a to nič neznamena takže to je nesplnitelne a teraz rychlo kym sa nikto nediva tak cem byť hlavny admin ch a šetkych zabanovať a nechať si ch len pre seba a mojich ch botov čo som vytvoril
# 6.3.2008 18.47
ráno som vstal mrtvy potom som sa započúval do dvojich uší,pozrel som si do oči, očuchal si nos,ochutnal som si jazik a skočil z okna...počas letu som preštudoval prírodopis a zistil som že život treba brať logicky a robiť si zo všetkého kokot...
a potom som si tresol hlavu o asfalt ktory ešte nebol stvrdnutý a povedal som si zo zalepenými ústamy že už nebudem sa snažiť vyštudovať vysoku školu ale budem robiť kktiny a tak sa zrodil môj nick ,ktorý nemá mamu ale ja hej ...
potom som utekal mrtvy do kuchine a 300 krát som si tresol hlavu o roh stolu,rozpučil som si vajicia a zistil som že to ani neboli keď cem a tak som si trieskal hlavu ako masochista a hádzal dosteny potom som si narušil aortu chytil som infarkt a z rýchleho záchvatu som skočil z okna dopadol na betom,padla na mňa sekera ,ktorá sa mi zapichla do hlavy,s kus hlavy mi padla do ohňa potom začali mali začať podla predpovedi počasia padať meteority , asteority mierne tornáda mali prísť ,zemetrasenie ... ja som z infarktom a zo zapichnutou sekerou v hlave stal a oprášil sa prešiel som si k hlave do ohňa ale šmiklo sa mi a sekera mi najprv dojebala umele zuby , potom aj trvalé a potom aj tie umelé tak som rýchlo zobral svoju hlavu ale ako som si ju chcel nasadiť nastalo zemetrasenie začali padať asteoridy a meteoridy mne sa šmiklo a zapichla sa mi sekera do oka ,ktoré som nestihol zavreť potom na ňu padol meteorit a pritlačil ju a zemetrasenie na mňa zhodilo panelák a padol na mňa jupiter a kedže jupiter ma gravitáciu 3600 a zem 800 tak s toho vznikla gravitácia 4400 a mne padol rovno na hlavu celou váhod a zo spučenou hlavou,sekerou v oku,infarktom,polovicou hlavy,privaleny jupiterom som vstal a išiel som ďalej ale potom ku mne prišiel mimozemšťan a chytil ma za nohy a začal ma trieskať hlavou o zem a po 7845646 razoch ma hodil do ohňa ale ja som sa nevzdal išiel som ďalej aj keď som nevyzeral ako človek ale nechtiac som sa potkol a potkol som sa a začal som padať velkou rýchlosťou do hora a popri tom ma prepichovali oštepi až potom prišiel jeden človek dal mi leokoplast a bol som zase v poriadku THE END!!!
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

MOGOGO:ok tak ja tam cem retardoavnu opicu dajte ju tam


Myslíš sebe?:-|
# 6.3.2008 18.49
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
omg tohle není téma na hádání mango nebo jak se jmenujes bez si hrat na pisecek a neotravuj tady na foru...
# 6.3.2008 19.26
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
MOGOGO
zablokován
Ve hře: lordcafese
SZ
idem sa hrať na pieskovisko čawte
# 6.3.2008 19.32
ráno som vstal mrtvy potom som sa započúval do dvojich uší,pozrel som si do oči, očuchal si nos,ochutnal som si jazik a skočil z okna...počas letu som preštudoval prírodopis a zistil som že život treba brať logicky a robiť si zo všetkého kokot...
a potom som si tresol hlavu o asfalt ktory ešte nebol stvrdnutý a povedal som si zo zalepenými ústamy že už nebudem sa snažiť vyštudovať vysoku školu ale budem robiť kktiny a tak sa zrodil môj nick ,ktorý nemá mamu ale ja hej ...
potom som utekal mrtvy do kuchine a 300 krát som si tresol hlavu o roh stolu,rozpučil som si vajicia a zistil som že to ani neboli keď cem a tak som si trieskal hlavu ako masochista a hádzal dosteny potom som si narušil aortu chytil som infarkt a z rýchleho záchvatu som skočil z okna dopadol na betom,padla na mňa sekera ,ktorá sa mi zapichla do hlavy,s kus hlavy mi padla do ohňa potom začali mali začať podla predpovedi počasia padať meteority , asteority mierne tornáda mali prísť ,zemetrasenie ... ja som z infarktom a zo zapichnutou sekerou v hlave stal a oprášil sa prešiel som si k hlave do ohňa ale šmiklo sa mi a sekera mi najprv dojebala umele zuby , potom aj trvalé a potom aj tie umelé tak som rýchlo zobral svoju hlavu ale ako som si ju chcel nasadiť nastalo zemetrasenie začali padať asteoridy a meteoridy mne sa šmiklo a zapichla sa mi sekera do oka ,ktoré som nestihol zavreť potom na ňu padol meteorit a pritlačil ju a zemetrasenie na mňa zhodilo panelák a padol na mňa jupiter a kedže jupiter ma gravitáciu 3600 a zem 800 tak s toho vznikla gravitácia 4400 a mne padol rovno na hlavu celou váhod a zo spučenou hlavou,sekerou v oku,infarktom,polovicou hlavy,privaleny jupiterom som vstal a išiel som ďalej ale potom ku mne prišiel mimozemšťan a chytil ma za nohy a začal ma trieskať hlavou o zem a po 7845646 razoch ma hodil do ohňa ale ja som sa nevzdal išiel som ďalej aj keď som nevyzeral ako človek ale nechtiac som sa potkol a potkol som sa a začal som padať velkou rýchlosťou do hora a popri tom ma prepichovali oštepi až potom prišiel jeden človek dal mi leokoplast a bol som zase v poriadku THE END!!!
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
KOnečně.
# 6.3.2008 19.33
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail
Krása
# 6.3.2008 19.46
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » králík.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.