Chmatákov online


Fórum – Skill "Utajeného předmětu"

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Skill "Utajeného předmětu"

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
V současnosti se na foru hodně řeší navyváženost mystika a bojovníka a při tom se zapomíná i na ostatní povolání. Imho je nejhoší pobuda, (a to podle mě již od zavedení systému povolání) který by potřeboval nějáké decentní vylepšení. Mám návrh na skill "Utajeného předmětu" (Dále jen UP). Ne, lepší název mě nenapadl, ale jestli vás napadně něco lepšího klidně se ozvěte. UP by spočíval v tom, že by za pomocí nějákého předmětu, který nemusí být nasazený vruce (nebo by se nasadil na hlavu nebo co já vím) mohl schovat nějáký jiný předmět malé velikosti (Myslím tím nůž, magnum, pytel a pod., ale každopádně ne kulas), který by měl hráč v ruce a tím ho znevidítelnit pro ostatní hráče. Samozřejmě by se předmět při použití objevil. Mohla by to být další taktický prvek ve chmatákově. Dále (jestli by to nebylo složité na provedení) mě napadl, že by se v noci zvýšila pravděpodobnost na uspěšné schování předmětu o 50% svojí vlastní hodnoty (Příklad: Ve dne je skill UP 50%. Nastane noc a skill se zvýší na 75%)
Rozvrh max. % schopnosti UP:
Pobuda: 100%
Mystik: 40%
Válečník: 40%
Řemeslník: 25%
Upír: 80%
Léčitel: 75%
Lovec: 60%
# 16.12.2007 15.53
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
fajn, akorát bych dal maximální hodnotu mystikovi- on ten předmět rpostě udělá neviditelným :-)
# 19.12.2007 21.05
Obrázek
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
Njn já taky mystikovy
8-)
# 19.12.2007 21.08
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

bigdragon:fajn, akorát bych dal maximální hodnotu mystikovi- on ten předmět rpostě udělá neviditelným


Já to spíš myslel jako ne zneviditelnění ale tak jako (Jak říká název skillu) "utajení"...nebo "schování"...
# 20.12.2007 7.50
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Špatny to neni ale na co by to bylo dobre?
# 27.12.2007 14.09
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Zvýhodnění pobudů a zpestření chmatu.;-)
# 27.12.2007 14.16
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
DJking
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJking
SZ Mail ICQ
válečník- rekl bych ze bojovník lollollol
# 1.3.2008 20.56
Nová verze Chmatákova je nejlepšííí 8-)
STOP tělíčkům!!!:evil:
--=dr.error=--
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dr.error
SZ Mail ICQ Web
hele vetsine se to libi (cely si to cist nehodlam) tak ja rikam :
very gooooooooood !!!! souhlasim na 100 % (pozdejc mi muzete vysvetlit o co de ;-))
# 1.3.2008 20.59
njn zas ten Dr.error to je ale trapák !!3-(
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
Tohle tema je přes 2 měsíce out.
# 2.3.2008 9.28
Obrázek Obrázek Obrázek
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Udelal bych to jak ze zacatku KDYZ SKILI BYLI NEOMEZENY kdyz treba mohl mit pobda 1oo presnost to bylo podle me nej8-)
# 2.3.2008 10.16
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
KernoLL pěkne promyšlený líbý se mi to;-) Ex-Matty to je taky 1 řešení ale to by se ešte víc killovalo..3-(
# 2.3.2008 10.46
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Mě se to líbí pobuda je teď hodně nevýhodný.
# 2.3.2008 18.48

Zombie_Nation
uživatel
Obrázek
Ve hře: Freerider
SZ Mail ICQ Web
dobre ĺibi se mi to;-)
# 5.3.2008 10.07
Obrázek
Obrázek

"a mě velká porce moucha-obrovská":-D
Gizmo
autor hry
SZ
Nápad je to dobrý, technicky je už bohužel trošku pozdě ho realizovat - při nasazení věci do ruky server automaticky přepošle danou věc všem lidem v okolí a překopávat to by se snad ani nevyplatilo.
Ale určitě vymyslíš něco podobného, protože pobudu je opravdu třeba něčím vylepšit.
# 5.3.2008 10.43
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Skill "Utajeného předmětu"

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.