Chmatákov online


Fórum – Ban IP

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Ban IP [zamknuto]

BernyCZ
zablokován
SZ
Takže, jak jiste vsichni víte na muj učet Berny je blocklej...
Můj problém : Jelikož jste mi vy idioti dali jen 100% warning a nezablokovali jste mě, mohl jsem logicky psát dál se 100 warningem a VIP barvou... Jen co jsem čekal že mi učet bloknou, dostal jsem z demence VAŠÍ strany Ban IP protože ( jinak si to nedokážu vysvětlit ) si nějaký chytrolín myslel že jsem ten ban proste obešel...

Takže vás tímto žádám aby jste mi zrušili IP ban...
Díky

( toto píšu ze školního PC tak se nedivte)
To XmenT a spol. Svoje keci typu - Bude nam tu sproste nadavat atd si strčte do prde**
budto mě odblokujte a nebo se na mě vy***te a nepište sem nic.. Díky



Naposledy upraveno: 27.2.2008 13.20

# 27.2.2008 13.15
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

BernyCZ
zablokován
SZ
Zatraceně ja se chtěl domluvit ! Myslim že pokud mám ban já za to jak jsem se choval, tak by ho mělo mít více lidí... co se týče Jackera a Crawlera , jak ste už poznali jsou to mí HODNĚ DOBŘÍ Kámoši s velkym K a o nich vím že se mě zastanou všude...
To Miky : Blokovanim proxy akorat budeš mít hodně práce ty i já,.. tim si ani jeden nepomůžeme
Fajn ta moje žádost byla "neslušná" ale vzhledem k tomu že jsem měl dostat stejně jako desítky JINÝCH lidí block účtu a ne IP tak si myslim že byla oprávněná...
# 27.2.2008 20.45
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Crawlere,Crawlere..On aspoň je inteligentní ! ..A nenaváděj tu na vzhled..Každej kluk nemusí bejt hezkej aby měl holku..
# 27.2.2008 20.46
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
BernyCZ
zablokován
SZ

Narayenko:Crawlere,Crawlere..On aspoň je inteligentní ! ..A nenaváděj tu na vzhled..Každej kluk nemusí bejt hezkej aby měl holku..


On taky, neznáš ho ;-)
# 27.2.2008 20.47
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Narayenko: Jenže holky si berou většinou berou kluky, kteří jsou hezky a nekoukají na charakter člověka...
# 27.2.2008 20.47
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber

XmenT:Narayenko: Jenže holky si berou většinou berou kluky, kteří jsou hezky a nekoukají na charakter člověka...



Mno berou no , což mě jako hodně štve...Ale takovej je život..Ale zas,když ses chytrej jak sní pokecat..Tak se pak zamiluje a je jí celkem jedno jak vypadáš :p
# 27.2.2008 20.49
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
BernyCZ
zablokován
SZ
Malinko OT ale nevadí...
# 27.2.2008 20.49
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Crawler: Já žádnou holku nemám a myslím si, že mám ještě celkem dost času. Dívat se do zrcadla nemusím, protože vím, jak vypadám. Jestli ses díval na mou 2 roky starou fotku na starém fóru, to je mi úplně jedno. A vím o sobě, že nejsem zrovna "hezkej" kluk. :-D
# 27.2.2008 20.54
 
BernyCZ
zablokován
SZ
Ve 14 si myslíš že máš na holky času dost ? Ja sem byl ve 14 nadrbanej jak kocour :twisted:
# 27.2.2008 21.00
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Jo hochu, to je o lidech, někdo se umí ovládnout, někdo ne. :-)
# 27.2.2008 21.02
 
BernyCZ
zablokován
SZ
Ja se umim ovládat ale neřikej že te to netrhá když kolem tebe projde pěkná blondýnka s takoveeeeeeeeeeejdlema ....očima xD
# 27.2.2008 21.06
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
No neříkám, že ne. :-)

Ale už dost OT, tohle nemá smysl, LOCK.
# 27.2.2008 21.09
 
BernyCZ
zablokován
SZ
Ja čekam na vyjádření mikyho či koho co bude s tim banem...
# 27.2.2008 21.11
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Někteří o tom vědí své (Same? :D), ale ve 14 je na to čas… Mně je 17 a taky si myslím, že na to mám ještě dost času.

BernyCZ: Nepomůžeme si tím, ale jak jinak tě donutit, abys mlčel? Když tě odbanuju, budeš tu prudit dál. Jestli si myslíš, že dávám bany z radosti, tak to jseš na omylu.

Závěrečné stanovisko: Neodbanuju tě, není k tomu důvod, prudíš tu pořád.
# 27.2.2008 21.13
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
BernyCZ
zablokován
SZ

DJ Miky:BernyCZ: Nepomůžeme si tím, ale jak jinak tě donutit, abys mlčel? Když tě odbanuju, budeš tu prudit dál....


Stejně jako dalších 150lidí na webu 3-(

btw : Myslíš že na holky máš dost času v 17 ? Sorry že se ptám ale řika ti neco slovo - testosteron - ?
# 27.2.2008 21.15
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Ban IP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.