Chmatákov online


Fórum – Chybné heslo

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Chybné heslo

V.!.n.n.y.
uživatel
Obrázek
Ve hře: NEHRAJU!!!
SZ Web
Nwm jestli to je bug ale dal jsem to sem já jsem hrál za DJ.Tr@va najednou mě to odloglo a tak jsem chtěl lognout a heslo jsem si neměnil napíšu heslo a píše mi to chybné heslo pls poraďte mi potřebuju hrát aspoň za 1 účet pls pls!! :'(
# 20.2.2008 15.01
Nechápu jak můžete hrát chmat je to blbost pojdte na Talisman! kliknete na ten web tam kliknete na rámeček download a tam pak dáte download verze 0.1 nebo nějak tak a čekáte 5 hodit pak nainstalujete a hrajete chápete?? ;);););););););););););)
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
lol, třeba si ho měnil jak jsi se lognul hned, pak si zapomněl, můj brácha ho taky furt měnil a už ho neví :D
# 20.2.2008 15.14
 
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Neměl si u hesla puštěny CAPS-LOCK? A nebo si dělal bordel, tak máš smazaný účet, ale to je malá šance ;) A nebo jsi se jenom spletl ;)
# 20.2.2008 15.15
 
V.!.n.n.y.
uživatel
Obrázek
Ve hře: NEHRAJU!!!
SZ Web
ne neměnil jsem ho vůbec :'( ee ani CAPS LOCK jsem neměl puštěný zkoušel sem to asi 15x a nic :'(
# 20.2.2008 15.16
Nechápu jak můžete hrát chmat je to blbost pojdte na Talisman! kliknete na ten web tam kliknete na rámeček download a tam pak dáte download verze 0.1 nebo nějak tak a čekáte 5 hodit pak nainstalujete a hrajete chápete?? ;);););););););););););)
!ZeuY!
uživatel
Obrázek
SZ
V.!.n.n.y. : Pokud sis někdy měnil heslo mohl si udělat nějaký překlep jak říkal Ciby, ale pokud ne a zkoušel jsi to víckrát je možné, že máš ban nebo bloklí účet.:P
# 20.2.2008 15.35
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
nepotrebujes nic....jeste bych ti dal BAN! sem to vubec nepatri mas to napsat BD a nebo Dieresovi...fakt dement 3-(
# 20.2.2008 17.03
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Ban ti nikdo nedával, takže pokud opravdu nikdo neznal tvoje heslo a měl si heslo bezpečné, účet je pravděpodobně smazaný ---> napiš Gizmovi...
# 20.2.2008 17.21
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
dj quiksilver
zablokován
Obrázek
Ve hře: dj quiksilver
SZ Mail ICQ Jabber
mne to taky napsalo a jenom sem sel na tezbu a nic sem nedelal a zmnenilo se my heslo!!!
# 20.2.2008 18.02
V.!.n.n.y.
uživatel
Obrázek
Ve hře: NEHRAJU!!!
SZ Web
už jsem psal gizmovi ale nic mi nenapsal :'(
# 20.2.2008 19.29
Nechápu jak můžete hrát chmat je to blbost pojdte na Talisman! kliknete na ten web tam kliknete na rámeček download a tam pak dáte download verze 0.1 nebo nějak tak a čekáte 5 hodit pak nainstalujete a hrajete chápete?? ;);););););););););););)
V.!.n.n.y.
uživatel
Obrázek
Ve hře: NEHRAJU!!!
SZ Web
dieres díky za radu já jsem se zkusil znova zaregistrovat na DJ.Tr@va a byl vymazán :D
# 21.2.2008 7.13
Nechápu jak můžete hrát chmat je to blbost pojdte na Talisman! kliknete na ten web tam kliknete na rámeček download a tam pak dáte download verze 0.1 nebo nějak tak a čekáte 5 hodit pak nainstalujete a hrajete chápete?? ;);););););););););););)
CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Ty účty se nějak dost mažou poslední dobou... Řekněte mi až to přejde a já zase začnu hrát, dík.
# 21.2.2008 7.29
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
achiles
zablokován
Obrázek
Ve hře: nemam vsechny mi ukradly
SZ Mail ICQ
newim ploc
# 21.2.2008 7.34
Obrázek
Tonda
uživatel
Obrázek
Ve hře: momentálně nikdo
SZ ICQ
jj dj quiksilver mě to udělalo to samé akorát měl sem bloklej účet a pak mi ho odblokli a psalo mi chybné heslo
# 21.2.2008 9.15
Chmat je nej hra:evil::twisted:8-):-):-D;-)
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
lol smazanej účet :D
# 21.2.2008 20.05
 

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Chybné heslo

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.