Chmatákov online


Fórum – Novy zpusob vydelani prachu ale risk!!!

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Novy zpusob vydelani prachu ale risk!!!

kaspian
uživatel
SZ Mail
co kdyby se zavedlo neco kde by slo videt treba auta jak zavodi a dlao by se na ne vzadit treba na zluteho cerveneho atd... a kdybch tipl dobre tak bych vyhral penize zalezi ale na tom kolik bych vzadil:-D:-D
# 29.1.2008 14.49
 
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Mno rozhodně lepší, než malá mapa...lol
# 29.1.2008 14.53
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Auta? Si kkt? Spíš Chobotníky ale i tak píčovina když jsou všechny stejně rychlí...3-(
# 29.1.2008 15.23
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
ale nebudou :)
# 29.1.2008 15.34
Obrázek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Jj, to tak přijít do kasína k automatu a kliknout na automat tak se ukáže kolik chcete vsadit nakho atd v tabulce a pak by jste buď vyhráli nebo ne a jak by jste teda si vsadilo měly by jste na obrazovce ty choboty:P jak závodí..
# 29.1.2008 15.38
Simulátory všech kategorií.

DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Nebo by to chtělo vrátit starý dobrý a kdysi funkční automaty do baru, kde jste se snažili zastavit tři stejné hlavy :).
# 29.1.2008 16.20
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Tjn, ten by byl lepší.. :D Neví někdo náhodou kdy byl ten automat ve zře v kterém roce?:D Já jen jestli jsem tu verzy náhodou nehrál a na automat, že by fungoval jsem nepřišel třeba :D
# 29.1.2008 16.23
Simulátory všech kategorií.

MaTeJ4
uživatel
Ve hře: Chmaták,Chmaták remda
SZ Mail

kaspian:co kdyby se zavedlo neco kde by slo videt treba auta jak zavodi a dlao by se na ne vzadit treba na zluteho cerveneho atd... a kdybch tipl dobre tak bych vyhral penize zalezi ale na tom kolik bych vzadil:-D:-D



ne vzadit ale vsadit
lol
# 29.1.2008 16.39
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
No, raději bych zavedl sekání trávy kosou! ;-)
# 29.1.2008 16.43
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

m!key:Tjn, ten by byl lepší.. :D Neví někdo náhodou kdy byl ten automat ve zře v kterém roce?:D Já jen jestli jsem tu verzy náhodou nehrál a na automat, že by fungoval jsem nepřišel třeba :D


V létě 2006 už nejely...;-)
# 29.1.2008 17.00
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber

DJ Miky:Nebo by to chtělo vrátit starý dobrý a kdysi funkční automaty do baru, kde jste se snažili zastavit tři stejné hlavy :).


Mohu se zeptat, jaktože fungovali? Nedávno jsi řikal, že do Ch nejde dát ještě nějaká aplikace.. Jen se ptám...:-)
# 29.1.2008 17.20
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Já hraji od roku 2006 :D tak to sem je teda nezažil :(:D
# 29.1.2008 18.30
Simulátory všech kategorií.

madlik
uživatel
SZ Mail
a nebu uplne zavody aut
# 31.1.2008 17.58
 
Lord_Dezmond
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lord_Dezmond
SZ ICQ
si king :P
# 31.1.2008 18.00
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Novy zpusob vydelani prachu ale risk!!!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.