Chmatákov online


Fórum – koncim se starou

Fórum » Archiv » koncim se starou [zamknuto]

fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
no ja koncim se starou verzí prostě budu hrát jen novou a tak rozdam vsechny svi věci neni jich moc ale v 10:00 zítra 23 ledna budu rozhazovat všechny věci co mam kdo by mel zajem ad tam pryde ale nejdryv at mi napise na icq 475-583-615 mam přezdivku chmat-típek,na skype meno jakub.takac a nebo na e-mail mistic@centrum.cz ale nejvic piste pls na skype nechce se mi koukat na tohle vsechno
# 22.1.2008 16.41
Obrázek
!ZeuY!
uživatel
Obrázek
SZ
No pokud chceš test nové verze hrát tak to tam , ani nechoď test se nehraje, ale testuje :twisted:
# 22.1.2008 16.43
Obrázek
Onkuty
uživatel
Obrázek
SZ
Nová verze co to je ? Já vím že teď akorát běží test ale nová verze to ještě není nebyl ani wipe !

Udělal sem tak už něco podobného na staré verzi ale ve formě drop párty :D
# 22.1.2008 16.43
 
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web

!ZeuY!:No pokud chceš test nové verze hrát tak to tam , ani nechoď test se nehraje, ale testuje :twisted:



ja beru testování jako hraní protože kdyyš testuješ věc tak ji musis pouzivat a to podle mě hraní

oknuty no tak test nové verze
# 22.1.2008 16.47
Obrázek
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Omg, to tu každý bude zakládat topic že končí? Mě je to např. úplně ukradený, akorát by se to tu hromadilo zbytečnými příspěvky atp. 3-(
# 24.1.2008 12.44
 
Barsíček
zablokován
Obrázek
Ve hře: Vrahounek
SZ ICQ Web
nojo vtipalci
# 24.1.2008 12.47
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Kdybys končil úplně, ale když přestaneš hrát jen starou verzi, myslíš, (když to řeknu takhle) že to někoho bude zajímat?
# 24.1.2008 12.59
 
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
hmmm myslim ze veci zadaro bych chtel asi kezdej normalni :D a je hodne ze to napise nekdo kdo mel smulu to treba rad uvita ja tam sice nebila ale je to mile :)
# 24.1.2008 13.03
 
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Podle názvu topicu jsem si myslel ze se rozesel s pritelkyni :-)
# 29.1.2008 0.08
 
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Half To bylo povedený lol
# 29.1.2008 7.20
 

Fórum » Archiv » koncim se starou [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.