Chmatákov online


Fórum – Zlepšení

Fórum » Archiv » Zlepšení [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Navrhuji: Při kodech které jsou dole navrhuji to udělat jako u PB forum nebo jak to je.. Aby se tam dal znak ( např: [b]text - ( a ted by se dalo dát tlačítko uzavřít všechny značky a oni by se uzavřely.) docela mě to štve když chcu dát tučné a velké tak to musím posouvat... Dále dát jsem možnost CODE... někdy se to hodí... př: Linky, Dále možnost označit všechna témata jako přečtená. Dále citovat příspěvek by bylo nad příspěvkem. Vše.
# 2.8.2007 20.14
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
CODE tady je…
# 2.8.2007 20.38
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Tučné a velké - co posouvat?

Označení témat jako přečtených a citace budou.
# 2.8.2007 20.50
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Převedu: Chcu dát písmo turčné a velká: ted si všimni jak to je musím to [/b] posunout dál... Kdyby tam bylo to uzavírání značek bylo by to better

Jo a ještě ty veci tímto způsobem: Kliknes napr na obrázek a on ti nabídne dát tam adresu a sám vytvoří IMG, to samé u všech techto značek, a u URL aby šllo toto: ( stejný způsob jak jsem ted psal) Visit My Website
# 3.8.2007 7.48
 
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
S tím textem nechápu co máš za problém.Ten text si jednoduše označím a hodím si ho tučný a klidně změním velikost.Nemusíš nic posouvat
# 3.8.2007 8.24
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Porotže to nevidíš: Jde o to když kliknu na tučná a např velká udělá se (b)(/b) (size=1)(/size) že jo.. ( závorky sem tam dal kvůli tomu že to jinak nejde videt.) a já musím to lomená B přesouvat za to...
# 3.8.2007 10.41
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Stačí kliknout na tučné písmo, pak kurzorem najet mezi (b)(/b) a dát velikost textu. Nebo formátovat až po napsání - označíš text a klikneš na ikonku.

BTW, jak často potřebuješ používat 2 a více stylů textu najednou?
# 3.8.2007 10.50
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Já to používám furt :P i ted jen to nejde videt
# 3.8.2007 11.56
 

Fórum » Archiv » Zlepšení [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.