Chmatákov online


Fórum – Vodní město..

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Vodní město..

!ZeuY!
uživatel
Obrázek
SZ
Tak jsem si jednou kreslil z nudy Vodníka do Chmatákova xD a napadlo mě, že by mohlo být ve Chmatákově vodní město, daly by se tam lovit různé druhy ryb harpunou, nebo ochočovat různé druhy mořských potvůrek...mohla by tam pak být třeba stará potopená loď třeba Chmatanik xD a v ní by se jednou za čas dalo najít něco spešl, ale museli by být na to různé přístroje..pak by se i na dně mohli zbírat perly,náhrdelníky atd..byly by tam i truhly na kterých by bylo semtam kapradí a dalo by se tam něco vložit.. pak by tam mohl být i vodník a u něj by ste si také mohli nějakou věc koupit..mohla by tam být pak třeba i velká chobotnice kterou by ste jen tak sami nezabili a museli by ste jít na ní ve věčím počtu a když by ste jí zabily něco by sní vypadlo popřípadě srdce a tím by jste se mohli nechat požehnat jako na staré verzy..a mohlo by tam být ještě mnoho dalších zajímavých věcí..

Ještě dodatečně:
U toho hastrmana by jste si mohli koupit třeba hastrmánský klobouk:)
# 20.1.2008 16.14
Obrázek

Stránky: 1 2

Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web
3-( A jak by se jako skillovalo potápění ? 3-(
# 20.1.2008 20.27
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
hezké...navrhoval jsem to a zamítlo se to
# 20.1.2008 20.28
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Skill potápění je blbost. Nechcete rovnou udělat skill "Zbírání hub"?3-(
# 20.1.2008 20.28
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

derbo:ale kdyz by byl skill potpeni tak by muselo bejt dalsi povolani treba potapec ale to by bylo pode mne uz moc povolani a je to uz celkem ten chmat preplacanej a pak by se nedal vubec hrat a kdyby se to potapeni na 100% dalo na remeslnika tak to by bylo take hodne a remeslnik by byl ve vyhode ...ledaze by ten lov harpunou byl jako na bojovnika...:-|xD



Potápění může každý skilovat do 100%
Mr.Kill€r- Skilluje se tím že budeš do vody bez obleku a za nějaký čas musíš vyplavit nahoru., jinak se utopíš.
# 20.1.2008 20.30
Obrázek
!ZeuY!
uživatel
Obrázek
SZ
No nwm to potápění se mi zdá zbytečné ;-) . A navíc by si ho každý rychle vyskiloval na maximum, aby pak nemusel kupovat potápěcí výstroj.
# 21.1.2008 10.52
Obrázek
wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web
ale mne se to zdá docela jako CoOl nápad ......ale to potápění je fakt blbost.......3-(
# 21.1.2008 13.18
ObrázekObrázek
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
jo ale dal bych to podle stary 5 a min by tam vydržel jen 1 minutu 6 aš 15 by tam vydržel 3 minuty 16 aš 30 by tam vydřžel 6 minut 31 aš 60 by tam vydržel 15 minut a 61 a víc by tam vydržel 1 hod

to potapění by se dalo použít že tam jen vydržíš třeba o minuty dýl za každej skill potápění by se tam dalo vydržet o 10 sekund dýl
# 21.1.2008 14.00
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
fausters: Podle stáří je to blbovina. Člověk si někam stoupne přes den a za tři dny aniž by porušil pravidla může na hodinu do vody...:-|
# 21.1.2008 15.54
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Vodní město..

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.