Chmatákov online


Fórum – BAZAR

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » BAZAR

V.O.P
uživatel
Ve hře: SilverSable
SZ ICQ
co takle udelat nakej bazar kam bise mohlo prodavat veci ze kdys je neprodas nekomu jinymu tak to tam prodas treba za polovicni cenu ale kupovat bis se tam nedalo a davat to na smetiste se neviplati
# 25.7.2007 23.49
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
VOP: zavrhlo se. "univerzalní obchod-výkupna" je blbost. Lepší jsou ty stánky, Kde budeš TY OSOBNĚ prodávat- bude neautomatizovaná tržnice...
# 25.7.2007 23.52
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
diky bigdragon:-D
# 26.7.2007 15.59
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Ja by som navrhoval trošku vylepšiť systém tržnice aj o nejaký systém reklamy - človek ktorý príde predávať na tržnicu sa niekde prihlási a vyplní menší formulár kde budú približne vec y ktoré predáva a ich približná cena.
Človek ktorý si bude chcieť na tržnici niečo kúpiť tak tam príde, niekde bude vývesok a na ňom že co sa pri ktorím stánku približne za kolko predáva.
Čo vy nato ? :) Naprogramovať by to nemal biť žiadný problém.
# 26.7.2007 16.35
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Sam: tak jistě, myslíš takovou "mapu tržnice"

Stanek č1 (2,3,4...12)- zboží- cena- poznámka...

každý by mohl vyplnit "formulář" jen pro svůj (zaplacený) stánek....

Nejlepší je, aby byl stánek a formulář na heslo (společné). "Truhla na heslo" snad není nic složitého a je to nadmíru efektivní....
# 26.7.2007 17.25
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
ku kazdemu stanku by mohla byt tiez truhla na veci ktore predavaju to lne tak ako uschovna veci by na vec v truhe klikly a automaticky by sa presunula na predajny pult(bo ako to mam volat)a ked by to niekdo nestihol vybrat z truhle a ubehne mu cas na ktory si stanok pozical veci zmiznu
# 26.7.2007 18.27
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
ja bych udelal tak...bylo by nake npc ktere by u sebe mnelo treba 40 mist na veci...prisel by tam naky clovek hodil by tam treba klobouk dal by cenu 150 ...a nekdo to koupi jako u normal npc treba...a takhle by tam kazdej mohl dat treba 1x dene vec...nbebylo by to fajn?
# 26.7.2007 20.12
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
ja bych byl pro aby se misto odpadkacu udelalo na kazdym roju "trvale opalene" NPC co by vykupovalo VSECHNY veci za par babek treba za 3 CH. Mozna by to lidi motivovalo nenechavat valet veci na zemi a zatezovat server...
# 26.7.2007 21.03
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
chmate: za takovouto cenu, možná. Ale něco jako automatizovaný bazar je blbost. Ale to o čem mluvíš je zase něco úplně jiného :-P (takže seš klasicky mimö xD)
# 26.7.2007 23.06
Obrázek

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » BAZAR

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.