Chmatákov online


Fórum – Normálně jsem zkončil

Fórum » Komunikace se správci » Normálně jsem zkončil

prOlix
uživatel
Ve hře: EksOrdAwed
SZ Mail
Chtěl bych se omluvit Mrclyde že prostě afkoval už asi 6-7 hodin tak jsem ho prostě zabil nudouxDxDxD nechápu proč ale i když jsem zabil Gm o 6 let později nikdy jsem nedostal takový trest přitom jsem ho zabil normální brokovnicí ja dostal docelá pálku trest to je jako kdybych Zapnul wpe pro a kilil ho dykou na dalku 3-(:-O:-O:-D:-D:-D
# 8.3.2020 6.44
 
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ

prOlix:Chtěl bych se omluvit Mrclyde že prostě afkoval už asi 6-7 hodin tak jsem ho prostě zabil nudouxDxDxD


ale to nemůžeš
# 8.3.2020 8.57
Obrázek
prOlix
uživatel
Ve hře: EksOrdAwed
SZ Mail
Proč se to nesmí ?
Tak asi chápu no jsou nějaké pravidla ale aby člověka tím úplně odepsal ze hry ? to není zabijení přes dálku no prostě nerad bych těžil 100 000 kamemu prosím dáte mi novou šanci už si to nedovolím nikdy
# 8.3.2020 9.25
 
NoXik997
uživatel
SZ Mail
Prosím, příště raději SKONČI, ne ZKONČI
# 8.3.2020 9.32
 
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web

prOlix:Proč se to nesmí ?
Tak asi chápu no jsou nějaké pravidla ale aby člověka tím úplně odepsal ze hry ? to není zabijení přes dálku no prostě nerad bych těžil 100 000 kamemu prosím dáte mi novou šanci už si to nedovolím nikdy
100 k kamenu ti zmizí až vrátíš to co ze me spadlo :)

nevím proč tady pláčeš a ve hře děláš uplně jiného borečka

# 8.3.2020 9.59
 
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ

prOlix:Proč se to nesmí ?
Tak asi chápu no jsou nějaké pravidla ale aby člověka tím úplně odepsal ze hry ? to není zabijení přes dálku


na dálku na blízko, ve výsledku stejně to GM zabiješ
# 8.3.2020 10.24
Obrázek
prOlix
uživatel
Ve hře: EksOrdAwed
SZ Mail
Prej hraju na borečka ? to že jste všichni přechytralý a namyšlený kids po PC mě fakt nějak nezajímá nic ze sebe nedělám a ASI JAK TI MÁM VRÁTIT VĚCI KDYŽ JSOU V BANCE A JSEM V NP :D
# 8.3.2020 21.37
 
Xerow
uživatel
Obrázek
Ve hře: Xerow, Xupra, Torson
SZ
S Cyrdou su furt problemy čo ti mam povedať do piče niekedy je pohode ale niekedy pekny kokot lol
# 9.3.2020 17.14
 

Fórum » Komunikace se správci » Normálně jsem zkončil

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.