Chmatákov online


Fórum – Quest k 15. výročí Chmatákova!

Fórum » Chmazka » Quest k 15. výročí Chmatákova!

Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Přeji vám všem krásný den!
Nejdříve všichni ze srdce poděkujme Cyrdovi, že díky jeho dobrosrdečnému charakteru můžeme zase felit s prutem u Lojzy a jezdit na hnědým chobotovi a taky Fredymu, že na to má ještě nervy. :D

Tož, o co jde.. představuji vám....
Výroční Quest!

Jak jistě někteří ví (já to nevěděla), 11. Srpna Chmatákov slaví 15 let a proto jsem si pro vás připravila Quest, který bude trvat od pondělí 12. 8. do čtvrtka 15. 8.

Doporučuji začít skillit bojovníky, ti budou na konci celého Questu, tedy ve čtvrtek, hrát největší roli. Celý tento týden budete sbírat body v obálkách, na konci Q budou mít body podobu peněz, za které si u mě pořídíte itemy.

První den - Sejdeme se v 17:00 v Chobotově na pódiu, přihlásí se mi hráči, kteří budou chtít být účastníci Questu a já si je zapíšu, poté přejdeme ke kopáku, ve kterém budou obálky s body a pár nesmyslů jako jsou dárky, pytle a podobně.

Druhý den - Sejdeme se v Chobotově na pódiu v 19:00. Přijdete ve dvojicích a s rychlými choboty. Budu vám pokládat otázky a dávat různé úkoly, které ve dvojicích musíte splnit. Úkolů i otázek bude několik, odměnou budou pouze obálky s body, které budete dostávat podle vašeho umístění.

Třetí den - Ruleta, bude se hrát na 3 kola = 3 vítězové. Po ruletě se pro vítěze uskuteční malý kopáček, ve kterém budou hledat obálky + speciální odměna bude ukrytá klanovka.
- čas konání = 12:30

Čtvrtý den - Oficiálně zahájím aukci o body, hráči je od sebe vzájemně můžou kupovat. Po hráčské aukci započne obchod s body. Každý jednotlivý item bude mít konkrétní bodovou hodnotu.
Například.: Bílý kulas bude stát 15 bodů, kritik 30 bodů, atd.
- Čas a den konání = Pátek 16.8. v 19:30

Po tom, co vypotřebujete všechny svoje body, přesuneme se na PvP ostrov, kde se oživíte a dostanete itemy, které jste si za body koupili. Rozdělím si vás po lokaci a po odpočtu budete bojovat pouze s tím, co budete mít u sebe.

A teď ODMĚNY

1. místo - Jakékoliv VIP + 200k
2. místo - Jakákoliv VIP věc do ruky + 100k
3. místo - 150k

----------------------------------------

Na plánované i neplánované změny budu upozorňovat v komentářích pod příspěvkem i jeho přímou úpravou



Naposledy upraveno: 15.8.2019 22.45

# 3.8.2019 23.24
Obrázek

Stránky: 1 2

Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype

Cosmo:Už by to dnes mohlo být ať můžeme v pátek někam vyrazit ven a nečekat na Quest


Už samo o sebe to hráva malo hráčov ak niekto ide robiť v piatok večer Q je na 80%iste ze tam bude ešte menej hráčov (keďže to hráva viacej starších hráčov až na pár výnimiek ktor asi ani forko nečítajú) :-)
# 15.8.2019 19.08
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Ve hře je celej den málo hráčů. Aukci udělám třeba zítra večer.
# 15.8.2019 22.45
Obrázek
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Byl reset serveru a body co byly napsané v obálkách se smazaly. Jediné body co teď mám jsou za dnešek. Poctivě říkám že jsem měl nasbíraných 40 nebo 45b z pondělí a na kopáku na který jsem se dostal z rulety jsem nevykopal ani bod.
# 16.8.2019 12.01
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Aha, krása..
# 16.8.2019 12.23
Obrázek
Peterak008
uživatel
Obrázek
Ve hře: AMFETAMIN, cssemnovej
SZ Mail Skype
Tak to nevyšlo, proto jsem zastánce toho nic neplánovat :D
# 17.8.2019 6.52
cssemnovej
danielka65643@seznam.cz
monicka8788@seznam.cz

Stránky: 1 2

Fórum » Chmazka » Quest k 15. výročí Chmatákova!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.