Chmatákov online


Fórum – Mňam, to je ale bašta. NJN, ale jedova

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Mňam, to je ale bašta. NJN, ale jedova

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Tentokrát je nápad velmi prostý. Stejně jako jsou po celém chmatu pece, a snad budou i brusky na krystaly, tak by byla i ohniště s kotlíky.

Jenže, tady vyvstává problem. Jaký?? Pec může pokud vím použít více lidí najednou, což by u kotlíků nešlo. Tady mám dvě řešení.

A)
U kotlíků by bylo "aktivační pole" na které by daný chmaták stoupnul- tím by se "uzamkala" jeho přítomnost u kotlíku. On by do kotle naházel ingredience a zmáčknul tlačítko-> pokud tam dal dobré přísady získá pokrm/lektvar

B) *k této možnosti se přikláním spíše
Po chmatákově budou "pouze" ohniště. Kotlík si bude muset chmaták koupit. Ingredience do něj nahází v invu, a ten pak přetáhne na ohniště. V inventáři s emu objeví znova kotlík a jeho kuchařský výtvor.

kotlík bude víceúčelový= dá se v něm i péct, pouze ohniště vymění za pec.

skilly: pečení, vaření- skilly pro všechny, alchymie- pro mystiky.

Hra tím získá mnoho questových možností. Různé lektvary a jedy. Využití rostlin (a jejich zavedení do hry ve větší míře- ruzné bylinky a bobule- např chmobule chmatákovská, což je nejjedovatější rostlina světa.). Není úžasné zničit nepřátelský klan tak, že na místo jejich srazu nastražíme chutné koláčky s touto rostlinkou??
# 4.7.2007 23.00
Obrázek
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
zajímavý nápad, jenom aby byl v praxi užitečný:-)
# 4.7.2007 23.02
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Po Chmatákově nemusí být ohniště - stačí nařezat dřevo a položit na zem, ať se to taky k něčemu využije.
# 4.7.2007 23.03
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
ale muselo by se tam taky dát, aby se ty kotlíky nedaly krást- to by bylo abych začal kuchtit, a pak mi někdo sebere kotlík!
# 4.7.2007 23.05
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
kiki: Ten plamínet je o ničem. Mohl by sloužit k rozdělání ohně v tom ohništi. Já mám na mysli takové to ohniště vyskládané z kamenů, s takovou tou konstrukcí na zavšení kotlíku (2 Yčka a tyčka/klacek přez to).
# 4.7.2007 23.06
Obrázek
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
ja bych dal do chmatu aj sirky na zapaleni ohniste,
do toho ohniska by sa muselo dat to tvave drevo za 3chk a potom by to horelo!
# 5.7.2007 10.24
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Blacky12: ohneň se dělá s dřevem a nožíkem. Funguje to tak už dlouho, tak proč to měnit??
# 5.7.2007 10.36
Obrázek
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Když už navrhujete tolik novejch skilů tak bych měl taky jeden. Chmatákům by se pod invem oběvil modrej proužek (jako je život), ale to by byla mana. Mystici a ostatní povolání by si nakoupili přísady přetáhli je do kotlíku, kotlík dali na ohniště a uvařili by si lektvar na doplnění many, k tomu by byl skill mana a čím by byl větší tím by měli mystici a ostatní povolání větší zásobu many. Myslím že by to bylo u mystiků víc propracovanější.
# 5.7.2007 16.05
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Úžasný nápad.Akorát by nemusel být tak dlouhý název...
Když by se někdo v jedech vyznal,a už věděl že třeba ta chmobule je jedovatá,tak by to nemělo smysl,ale pro nováčky je to velká past :) Zavedl bych skill Rozpoznávání jedů a lektvarů:20% skill - hodně malá možnost úspěchu rozpoznání - 50% - 20% možnost rozpoznání - 80% - 35% možnost rozpoznání - 100% skillu - 50% možnost rozpoznání - možná je to blbý ale jen tak mě to napadlo :) - Řemeslník - 80% - Lovec - 80% - Bojovník - 80% - Mystik - 100% - Pobuda - 30% maximálně

To je ten pravej napád,na kterej se čekalo :)

A mimochodem - jak se vyrábí oheň?
# 5.7.2007 16.36
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
musíš mít nůž a dřevo- nůž přetáhneš na dřevo a je oheň
# 5.7.2007 18.23
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
AGENT:
Pro nováčky?? Když ti to zapeču do dortu, tak to budeš vědět jak?? Spíš bych zavedl skill ochutnavačství- jed způsobý pouze poškození 90-35%

edit: resp při 0 skillu 100% při 10 skillu 90% a na stovce "jen 35-40%"
# 6.7.2007 10.07
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
a este skill odolnost ake velke skody by jed sposobil cim vetsi skill tim mensie skody
# 6.7.2007 11.42
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
bigdragon:skill ochutnávačství,to je ono
# 6.7.2007 12.20
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Maniak: tu o tom mluvím, ochutnavačství je v podstatě odolnost/odhalení...
# 6.7.2007 13.17
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
aha
# 6.7.2007 14.25
V.O.P
uživatel
Ve hře: SilverSable
SZ ICQ
a tak bi se takz mohla viuzit kosa
# 25.7.2007 23.56
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Mňam, to je ale bašta. NJN, ale jedova

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.