Chmatákov online


Fórum – Chmazka zabijicí řemdy u banky.

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Chmazka zabijicí řemdy u banky. [zamknuto]

Dox_obnova2
uživatel
SZ
Nevím co k tomu dodat, prostě chmazka co nedokázala zvládnout zátěž a musela zabijet gm blasterem...
[nezvládl jsem že mi ukradl jablíčko :( ]
Obrázek -> http://jpeg.cz/obrazek/ZUduc

Menší dodatek "usseles":
(0:8) Cosmo: 3
(0:8) Cosmo: 2
(0:8) Cosmo: 1
(0:8) Sweatex: za nadavky ho muzes popravit
(0:8) Cosmo tě zasáhl!
(0:8) Doxeris.: w
(0:8) Cosmo: Ups
(0:8) Zzz: predam porty :D
(0:8) Zzz: lacno :D
(0:8) Cosmo: Nemáš ochromovat
(0:8) Doxeris.: já ?:
(0:9) Doxeris.: JÁ ?
(0:9) Cosmo: Někdo hit
(0:9) Cosmo: Díky
# 15.7.2018 0.10
 
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
Ochromování v blue zóně Chmazku se skrytou postavou, protože neunesl prohru z Palmerova Questu? Dobře ti tak :) Ještě si stěžuj no, jsi všem pro smích Doxerisi
# 15.7.2018 0.16
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Dox_obnova2
uživatel
SZ

Cosmo:Ochromování v blue zóně Chmazku se skrytou postavou, protože neunesl prohru z Palmerova Questu? Dobře ti tak :) Ještě si stěžuj no, jsi všem pro smích Doxerisi



Příklad chmazky no, a to že jsem tě ": ochromoval :" si za 1. zjistil jak že jsem to byl já ?
2. Zabiješ mi gm blasterem řemdu který má na sobě harryho klobouk a hada místo "mystika" který tě "ochromoval"
# 15.7.2018 0.23
 
Cosmo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Testosteron, GoD
SZ
(23:51) Doxeris.: prostě od chmazky
(23:51) svegr7: uka jeste
(23:51) Doxeris.: čekat něco takové
(23:51) Cosmo: jn
(23:51) Doxeris.: že přijde a čapne jablko
(23:51) THE Gangsta: doxi tak ho kup ne? :D
(23:51) Cosmo: :D
(23:51) PykASO: PRODÁM ZLATOU SOŠKU
(23:51) Doxeris.: od něj už nic nekoupím
(23:51) Doxeris.: ani mu neprodám
(23:51) THE Gangsta: :D
(23:51) Doxeris.: když vidím jakej to je buzerant
(23:51) Cosmo: :DDD
(23:51) THE Gangsta: hejty
(23:51) svegr7: uka zlatou sosku jeste
(23:51) Doxeris.: on si nezhraje
(23:51) Doxeris.: uděláám klidně 20 mystiků
(23:51) Cosmo: jn
(23:51) remeslnik: TO JSEM NEDELAL ANI JAKO NEWBIK PRED 12 HODINAMY CO JSEM ZACAL HRAT CHMATAKOF
(23:51) Cosmo: :D
(23:51) Doxeris.: abych ho ochromoval



Víc k tomu nemám co dodat, varoval jsem tě. A pokud vím Harryho a hada sis schovával před výstřelem.
# 15.7.2018 0.27
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Dox_obnova2
uživatel
SZ

Víc k tomu nemám co dodat, varoval jsem tě. A pokud vím Harryho a hada sis schovával před výstřelem.



Jn, to jsem byl samozřejmě já. Vůbec jsem tě potom co jsem tě prvně ochromil nehitnul bleskem a neodlogl... ale to je v pohodě. Budu si tady kvůli tobě zakládat 20 mystiků.
Chytrá hlava chmazka která se rybaří přes 3 účty (3x wpe pro) a má to dovolené i když se tohle dřív u jakýhokoliv gm hráče nesmělo. Akorád dáváš hráčům za příklad že mít zaplé 3x wpe pro kvůli chytáním rybiček abys sis vydělal na white lamu je dobrá věc. :)
Řemeslník má 150 mystiky, v tom případě nelze využívat ochromku či jiné mystické hůlky (zbraně)

# 15.7.2018 0.32
 
Persizc
uživatel
SZ
Choval jsi se jak idiot co neunesl to, že nevyhrál chobota na chmatakovu.
Teď jsi se i přiznal, že jsi ho minimálně jednou ochromil.
Nelíbí se ti, že někdo používá wpe a sám ho používáš na lezení na soukromaky pro truhly.
Zkus se chovat normálně, je to přeci jen hra... A příště méně paradoxů, jsi k smíchu :-)
# 15.7.2018 0.48
 
Dox_obnova2
uživatel
SZ
Nezapomeň persi jít bugovat levly a tím jednou někdy zajistit Ban IP u pro stigmu :)
Už tě fredy varoval
# 15.7.2018 0.51
 
Persizc
uživatel
SZ
No, tím, že jsi se bravurně vyhnul smysluplné odpovědi na to co jsem napsal jsi mi akorát dal za pravdu :-)
# 15.7.2018 0.55
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Škoda že to WPE nejde zakazat.... Už i při PvP ho mají děti na doplňování hp... Je to k smíchu jak pak tvrdí že vyhrali :D
# 15.7.2018 1.25
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Mě by spíše zajímalo, proč krade chmazka hráčům úkolové předměty..? V tomhle případě jablko. Jak si něco takového může Chmazka dovolit? O tom WPE a věčném afkování ani nemluvě.



Naposledy upraveno: 15.7.2018 3.36

# 15.7.2018 2.51
Obrázek
Dox_obnova2
uživatel
SZ

RamachE:Škoda že to WPE nejde zakazat.... Už i při PvP ho mají děti na doplňování hp... Je to k smíchu jak pak tvrdí že vyhrali :D



Jestli si myslíš že se dá wpe využít pro automatické doplňování životu tak to good Luck, ty neporoucis programu na klk životu se ti má dát lék v tom určitém políčku. , od toho tu máme autoclick a volnost si hýbat inventářem kam chceme.

A ty stigmo aka Terezko děkuji za to že semnou souhlasíš ohledně toho že by chmazka neměla brát obyčejním hráčům ukolove předměty též mi to přijde takové sobecké.
# 15.7.2018 3.30
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Proto jsem mu dal presnost a blaster... ochromil si chmazku :D nemas pravo si stezovat

Btw: povolil jsem mu multiaccounting, taky celej den rybari kvuli nevdecnym vylizancum jako jste vy... dekuji za pochopeni
# 15.7.2018 5.08

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Chmazka zabijicí řemdy u banky. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.