Chmatákov online


Fórum – Místa pro rybaření

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Místa pro rybaření [zamknuto]

Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Proč se na některých místech v Chobotově nedá rybařit ikdyž je na první pohled znát že to místo je pro rybaření předurčené?
Obrázek
http://jpeg.cz/obrazek/gT49
Když se Palmerovi povedlo získat povolení úprav hry(mimochodem gratuluji) tak mě napadlo že bych mohl rovnout navrhnout jednu úpravičku.

Přidávejte screeny míst kde by se možnost rybaření hodila!!

Děkuji!
# 18.8.2017 13.45
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 100 %     Hlasovalo: 3
  • Je to dobrý nápad?
  • Ano!!4 hlasy, 80 %80 %
  • Ne!!0 hlasů, 0 %0 %
  • Zbytečnost ale nevadí mi1 hlas, 20 %20 %
  • Celkem 5 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ
Myslím že by bylo fajn to opravit jelikož pamatuji svojí dobu když jsem rybařil furt :D a musel jsem chodit k dolnímu molu (kde je port do chobotova) a nosit ryby až tam :)
# 18.8.2017 14.54

Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Nedá se rybařit na všech místech, kde je zobrazena voda. Není to chyba hry, tak se opravovat nemusí :-)
# 18.8.2017 15.22
 
Slaeer
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Santea:Nedá se rybařit na všech místech, kde je zobrazena voda. Není to chyba hry, tak se opravovat nemusí :-)



Já netvrdil že je to chyba... jen říkám že by to chtělo více míst kde rybařit, a zrovna to molo které je na screenu je nádherné místo kde rybařit. Netvrď že to není pravda. :D
# 18.8.2017 15.31
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
To jsem odpovídala Mistrovi :-)
Jinak ano, máš pravdu, zrovna to místo na screenu je na rybaření dobrý, protože o kousek dál je prodejce ryb. Jinak je to většinou od obchodu dál a i když by jsi měl víc míst na rybaření, bylo by to k prodejci komplikovaný (viz. např rybaříš u hnědýho chobota, s vázama musíš do knihovny, s obyč. rybama nahoru k Lojzovi a vylepšenýma rybama vedle nemocnice). Takže kromě zpřístupnění vodní hladiny by se tam musely postavit i rybárny :-)
# 18.8.2017 15.53
 
Gizmo
autor hry
SZ
Bohužel nastavení mapy na rybaření je na serveru (jinak by to každý v klientovi hacknul).
# 18.8.2017 16.19
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Přijde mi to zbytečný,jsou duležitější věci co řešit.Navíc všechno samozřejmě nemusí jít tak rychle jak si myslíme.
# 18.8.2017 17.55
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
AsasaCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vaša, Lovecký salám, Who
SZ Mail ICQ Skype
Vyjádření jsi dostal. Lock
# 18.8.2017 18.32
Jsem fajn....:-[
Twitch.tv/AsasaCZ

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Místa pro rybaření [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.