Chmatákov online


Fórum – BUGGER jurobezmena

Fórum » Archiv » BUGGER jurobezmena [zamknuto]

dobryjuro
zablokován
SZ
čawte nemohol by som byť bugger že by som testoval bugy?Všetci (celi svet[logicky]) vedia že som v tom naj a že som do teraz zistil asi viac než 4564152416846 bugov a mal som asi viac než 7486484152165 ale to len asi a ja viem v čom bývaju najviac bugy nie len preto že viem c++ ale viem všetko testovať a zisťovať bugy lol a jedine čo by som mohol je že by som u seba nosil strieborny meč a zabyjal by som ľudi ktorý kradnu a nešla by na mňa obrana bolo by to len na pár dni a ak by som to nesplňal tak by ste ma zmazali ... a normalne by som mohol zabijať iba normalnymi zbraňami ako killovvanie osobne by som mohol použiť iba normalne zbrane a mohol by som killovať iba na nechranenych častiach ok?lol
# 13.1.2008 20.41
 
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
Ne ty se mi nelíbíš ve hře .. bugy může prakticky hledat každej ..
# 13.1.2008 20.42
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
dobryjuro
zablokován
SZ
ale ja ich viem najviac ja som zistil plno bugov a nikto neni na tom od tialto tak logicky dobre ako ja a dokažem zistiť všetky bugy v ch
# 13.1.2008 20.44
 
durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
Asi jak řekl sharks,;-)
# 13.1.2008 20.44
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
dobryjuro: Ty jsi ten co má IQ 152?Jde to vidět...3-(
# 13.1.2008 20.45
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
dobryjuro
zablokován
SZ
ak ma nedate buggerom tak budem bugy zisťovať aj tak...bo tomu proste nechapete ničomu ... myslite si napriklad že inteligentny človek by mal hovoriť múdre veci ale podla mňa to robi tak sprosty človek naozaj inteligentny človek robi to čo ho bavi lolovia

X-(de)ment(ál) ja mam o trochu väčšie IQ!!!!!!!!!!!!! wwwwwwwwwwwwwwoooooooooooooow HEEEEEEJ HOOOOOOOOO a WOOOOOOOOOOOOO a HEJ HOOOOOOOOOO A WOOOOOOOO A WOO A WOO A WOOOOOOO!!!!!!!!
# 13.1.2008 20.46
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Já bych řekl, že s IQ jsi tak na úrovni Forresta Gumpa ;)
# 13.1.2008 20.58
 
durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
IQ 2OO?lolxD
# 13.1.2008 20.58
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
:D Big Daddy ironie ? :D
# 13.1.2008 21.00
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
dobryjuro
zablokován
SZ
robiiiiiiiiim to čo ma bavi nie to čo považijem za múdre :) chi :) chi :) chi :) lol prečo by som mal robiť to čo považujem za múdre? mne vyšlo IQ 154 v inom mi vyšlo 148 a v inom 143 ale vždy mi vyšlo vela pretože som z logiky naj proste pretože som s logiky naj proste pretože som s logiky naj proste pretože som s logiky naj proste pretože som s logiky naj proste pretože som s logiky naj proste pretože som s logiky naj proste pretože som s logiky naj proste chápete?
# 13.1.2008 21.01
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Sharks: Ne, Forrest Gump měl IQ hodně podprůměrné... :)
# 13.1.2008 21.21
 

Fórum » Archiv » BUGGER jurobezmena [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.