Chmatákov online


Fórum – KRÁDEŽE ÚČTŮ

Fórum » Archiv » KRÁDEŽE ÚČTŮ [zamknuto]

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Jelikož se hromadí krádeže účtů a zapomínání hesel, je potřeba si stanovit jistá pravidla, protože například o účet Sergey se hlásí asi 4 hráči.

1.řešíme POUZE V.I.P. účty, pokud V.I.P. nemáte, heslo k účtu vám nebude změněno
2. Pokud jse přispěli na V.I.P. musíte to dokázat- v úvahu připadá jen a pouze nascanovaná/ofocená faktura - lístek z banky - útržek složenky.

Odůvodnění, že vám dal Gizmo VIP zadarmo atp se nepočítají.

NA ZÁVĚR UPOZORŇUJI, DÁVEJTE SI SILNÁ HESLA TYPU Si5mLp8
# 9.1.2008 19.55
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Tak jelikož nechci zakádat zbytečnej topic, postnu to sem.

VZHLEDEM K TOMU, ŽE MI PÁR REJPALU VYČÍTÁ, ŽE JSEM VE HŘE ČASTO AFK, RÁD BYCH VÁS OBEZNÁMIL S TÍM, ŽE POVĚTŠINOU NĚKOMU- VÁM HRÁČŮM - MĚNÍM HESLA, ODBLOKOVÁVÁM ÚČTY A ONO TO PŘI POČTU TAKOVÝCH 25 ZABLOKOVANÝCH ÚČTŮ CHVILKU TRVÁ.

JAK UŽ JSEM JEDNOU ŘEKL, JESLTLI VÁM OPRAVDU TAK VADÍ, ŽE NIKOMU NIC NEDÁM A NESNESU BEZDŮVODNÉ KILOVÁNÍ NOVÁČKU, STAČÍ SE HROMADNĚ DOHODNOUT, ŘÍCT MI A JÁ S TÍM SEKNU, PROČ? PROTOŽE 100% VÍM, ŽE MI STEJNĚ ZA TÝDEN BUDETE PSÁT, ABYCH SI TO ROZMYSLEL.

KDYŽ NĚKOMU ZMĚNÍM 4X PO SOBĚ HESLO (KTERÉ SI VŽDYCKY BLBĚ ZMĚNIL A NEZAPAMATOVAL), TAK TO JSEM PAK TEN NEJ ADMIN....

poznámka: kdo se chová slušně, k tomu se chovám i já ochotně. Zkuste si zahrát jinou MMORPG a takhle se navážet do GM, pravděpodobně vám to neprojde ani jednou...
# 9.1.2008 22.32
Obrázek

Fórum » Archiv » KRÁDEŽE ÚČTŮ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.