Chmatákov online


Fórum – Žádost o webový unban.

Fórum » Komunikace se správci » Žádost o webový unban. [zamknuto]

Lambo tanečník
uživatel
SZ
Zdravím.
Chtěl bych požádat o zrušení zaslouženého banu ma webu.
Ban jsem dostal, z toho že jsem se choval jak koko*.
Za to jak jsem se choval, se Moc omlovám .
Také bych prosil o unbanování mého účtu na webu, protože má pro mě jakousi duševní hodnotu.
Díky.
Ip: 109.73.216.167
Acc: Smazaný (ilustrátor)
Díky za váš čas a odpověď.
# 18.6.2016 21.09
//Sunaru.










¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤












Smažka, která neumí nic jiného než všude naklikat baned, banedd baneed, atd.
jsi nezaslouží být člověkem, jakým někdo takový teď je.
  • Chcete abych dostal unban?
  • Ano.1 hlas, 20 %20 %
  • Ne.4 hlasy, 80 %80 %
  • Celkem 5 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
HeadHunter
uživatel
Obrázek
Ve hře: SixtuS a Calamity Jane
SZ
Zatanči a uvidí se. xD
# 18.6.2016 21.45
Si vis pacem, para bellum.
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
těžko říct ale jestli se ty někdy napravíš
# 18.6.2016 21.46
Obrázek
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
ne
# 18.6.2016 22.39
Montik_obnova
uživatel
SZ

bio je lepsi nez ostatni:těžko říct ale jestli se ty někdy napravíš


Nevím, který závislák Bikronykl tu brečel o Vánocích jak přichazí vánoční čas odpuštění a brečel, že chce UNban. Nemaš mu co vyčítat si stejnej.

Jsem PRO i když mě občas sere. xD
# 19.6.2016 10.02
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

Skip Muck:

bio je lepsi nez ostatni:těžko říct ale jestli se ty někdy napravíš


Nevím, který závislák Bikronykl tu brečel o Vánocích jak přichazí vánoční čas odpuštění a brečel, že chce UNban. Nemaš mu co vyčítat si stejnej.

Jsem PRO i když mě občas sere. xD




nojo, ale vzhledem k tomu že jsem nebyl v sádrokartonech tak jsem se nechoval jako dement jako každý jejich člen
# 19.6.2016 10.24
Obrázek
Montik_obnova
uživatel
SZ
Bio: Chovaš se jako blbec pořád. A chceš uražet sadroše? Ok jak chceš...

1. Sadrokartonaři sou prokazatelně nejlepším společenstvím co drží pořád i přes WIPE, prokazatelně nejvetší klan a nejlepší jak v killerské tak zabavné a vzdělavací části.

2. Když ty si tak chytrý, tak proč sme Vás vždy porazili ve 4 a kdekoliv na Chmatu díky naší skvělé technologii a vyspělé taktice? O_o protože sme velmi blbý a neorganizovaný že?
Aspon nebrečíme jako někdo...
Obrázek
*cry

3. Pobavili sme X lidí našimi akcemi. Porazili sme Vás i Under Pleassure a slyšeli sme jen brek. A když už ste nevěděli co vymyslet tak ste řekli: ,,Nojo vas je 10 a my sme 3''. Nojo tak když nedokažeš obstojně komunikovat a si jen blbý nerd kdo by tě chtěl do party že.
Nehledě na to, sme Vás porazili i v menším počtu díký našemu skillu a vytříbenému taktickému systému.


La Vida Loca Sadrokartonaři!
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

A ted mi to zkus vyvratít nákýmu důkazy nebo pádnými argumenty, které nemaš, pač ja narozdíl od tebe říkám pravdu a pravdu nepřevratíš, mužeš to zkoušet, ale budeš za teplouše. Takže čekám argument typu: ,,si kkt cs'.

Ps: Dík za reklamu.
# 19.6.2016 11.24
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

Skip Muck:blbosti



ježiš proč to bylo tak dlouhé, stejně jsou to jenom prachsprosté výmysly a lži jako tvé humorné příběhy

Skip Muck:Aspoň nebrečíme jako někdo..


pravý brek je dobíhat za svými kamarády s GM právy protože sám nic nezmůžeš xd
# 19.6.2016 11.36
Obrázek
Montik_obnova
uživatel
SZ

bio je lepsi nez ostatni:

Skip Muck:Aspoň nebrečíme jako někdo..


pravý brek je dobíhat za svými kamarády s GM právy protože sám nic nezmůžeš xd



Aneb když jsem s 10% skilly měl klan s TOP killerama co vyhrávali GH a vlastnil sem jen 10k a zevlon.... A to sme neměli este ani klanovku.
Všechny Chk sem si poctivě vydělal a to, že mě někdo zasponoroval díky tvoření zabavného obsahu jako Bulvár, Televarieté atp. je věc druhá. Stejně jsem vše vložil do klanu.

PS: To, že tebe ty příhody nebaví tak ste asi 3 lidi co to nebaví, většina je má ráda, nezavděčím se všem.

http://www.youtube.com/watch?v=tNyG08DSy4c

PS2: Nedal si mi pořád pádný argument a svou konverzaci překrucuješ a směřuješ vždy někam jinam, což jen dokazuje moji pravdu.
# 19.6.2016 11.54
 
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
xDDDDDD ,,Všechny chk jsem si podstivě vydělal" XDDD
,, Tak největším sponzorem pro klan je Smile který už dal 300k"
Marty ty si nechceš přiznat že ten klan byl/je největší sračka, děláš jako by to bylo něco víc. (vždyť to je jako by Emko říkal že je nejlepší killer) Všichni byli jen kvuli těm penězům a né z tý ,,rodiny" jak říkáš. Skill nulovej, jediný co vám šlo bylo když vás bylo víc. Nikdy jste nás fair play neporazili.
Sadrokartonář - to je hráč ze Lhotky, který si zrovna udělal 100% rybaření, vydělal si na kulas a náboje a vy jste ho zrovna vzali do klanu. jediny co umi je zabíjet v přesile, když je sám tak ani nelogne a nebo se zdržuje v chobotově, kde obchoduje s kulasama který se mu podařili sesbirat ve 4. když jel na chobotovi
# 19.6.2016 13.03
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
1. Prachy sem si zarobil bulvarem a questama takže tak.
2. Skill žadnej jo? Tak proč většina členu měla 6 lvl + ?
3. Kvůli penezum? Tak proč se semnou baví pořad ty z 601. brigády?
4. Prachy sem daval jen aktivtivním.
5. Váš klan si výplaty dovolit nemohl pač byl moc low a chudej = závist.
6. Nabíral sem lidi, který se chovali cajk
7. Fair play sme vas porazili vždy i v menším počtu, protože máme lvly a umíme hrát


a píše se poctivě né podstivě
# 19.6.2016 13.07
 
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
2. Level svědčí o skillu? :D to jen znamená že jste byli větší no lifeři než my :D nebo spíš že jste měli více času na zabíjení chobotů, když jste nemohli do 4. kde jsme byli my. - čekali jste na to aby vás loglo co nejvíc
5. Od nas jsme měli všichni peníze, a když někdo neměl tak jsme mu je dali
6. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD oka
7. další vtip :D
# 19.6.2016 13.20
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
Prej čekali sme ve 4... zajimave vždy když sem došel z prace a šel do 4 tak ste tam nebyli a když jo tak vas tam masili naký nooby typu falcon11 a tankysta44 a kuryr22 takze bych moc nemachril ja mam dukazy screeny a svedky vy nemate nic xD
# 19.6.2016 13.21
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
diego, bio: Márty semtam udělal něco pro hru :D zatím co vy dva jen chodíte a píšete hovna, tudíž váš názor nikoho nezajímá... jeho klan byl a bude lepší než kdy byl či bude nějaký váš
# 19.6.2016 13.23

Fórum » Komunikace se správci » Žádost o webový unban. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.