Chmatákov online


Fórum – Neaktivní chmazky

Fórum » Komunikace se správci » Neaktivní chmazky [zamknuto]

VIBUF.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Skype
Poslední dobou chmazky nic nedělají a jsou neaktivní. Maximálně sweatex logne do hry na 5h, které proafkuje. Proto bych rád chtěl navrhnout nějakého velitele chmazek, který by na ně dohlédnul, že dělají co mají. Můj návrh? chtěl bych tam vidět Stigmu jelikož by se o to dobře postarala. Myslím tím, že by zůstala na pozici CH.T.S. , ale dělala by velitele chmazkám.:-[
# 13.5.2016 20.22
 
  • Chcete Stigmu jako velitele chmazky?
  • ANO7 hlasů, 70 %70 %
  • NE3 hlasy, 30 %30 %
  • Celkem 10 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
James Rodríguez
uživatel
Obrázek
SZ
Přesně Kazimíra sem tam neviděl aspon týden
# 13.5.2016 20.41
James Rodríguez:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
však hock je velitel ne, ale vzhledem k tomu že sám do té hry nikdy nechodí tak nemůže vědět jak aktivní chmazky jsou :)
# 14.5.2016 9.30
Obrázek
Hockajda
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hock,ZooM
SZ Skype Web

však hock je velitel ne, ale vzhledem k tomu že sám do té hry nikdy nechodí tak nemůže vědět jak aktivní chmazky jsou :)



Ty blbče já dostal zpět práva před dvěma dny,a když jsem to dostal nikdo nepsal postarej se o chmazky kdyby to někdo napsal zavedl bych to co bylo když jsem Velitel byl,.

Ale bohužel tak klid bio,jinak souhlasím s vibufem..
# 14.5.2016 11.10
FUCK IN THE POLICE
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype

Hockajda:

však hock je velitel ne, ale vzhledem k tomu že sám do té hry nikdy nechodí tak nemůže vědět jak aktivní chmazky jsou :)



Ty blbče já dostal zpět práva před dvěma dny,a když jsem to dostal nikdo nepsal postarej se o chmazky kdyby to někdo napsal zavedl bych to co bylo když jsem Velitel byl,.

Ale bohužel tak klid bio,jinak souhlasím s vibufem..


Ale netrep prosím ťa :D... Čo by si zaviedol ? :D aj keď si veliteľ je to dobre na piču xD
# 14.5.2016 13.18
 
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Čau hele teď bylo zkouškový období... (maturity) sice já nematuruji, ale pro obyvatele gymnázia to znamená docela záhul ve škole. Když vyšli na netu zadání didakťáků a jiných věcí z maturitních zadání, tak jsme každý den tohle psali na známky jako přípravu na maturitu. Jelikož je druhé pololetí a chci se potom dostat na nějakou vysokou školu musím se na to učit.
Bohužel ani na přítelkyni jsem neměl čas natož na chmatákov... všem se omlouvám, jen jsem doufal, že jedna chmazka když týden bude pryč nebude problém, protože je jich tu přeci jen víc...
# 14.5.2016 13.23
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
já i pixee taky občas vynecháme týden nebo dva... a co? bud se tu dotyčná chmazka objeví s vysvětlením (jako kazimír) nebo časem zmizne... na to nepotřebuju velitele, aby je buzeroval, chtěl po nich omluvenky a cítil se důležitě

a jestli se nějaké místo uvolní ted nebo až potom, vám muže být jedno, vždycky to dopadne stejně, člověk dostane práva a ze zábavy se stane odpovědnost (to člověka unudí do pár týdnů)

vyřešeno.
# 14.5.2016 14.00

Fórum » Komunikace se správci » Neaktivní chmazky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.