Chmatákov online


Fórum – MATEMATIKA

Fórum » Diskuse mimo mísu » MATEMATIKA [zamknuto]

VIBUF.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Skype
Vypočítejte: 1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1 x 0 = ?
Cosmo mi napsal, že to je 0 :D
# 12.3.2016 0.36
 
  • kolik je 1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1 x 0 = ?
  • 140 hlasů, 0 %0 %
  • jsem kokot a nevim0 hlasů, 0 %0 %
  • Zatím žádné odpovědi
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

VIBUF.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Skype
Já jen píšu, že jsou dementní lol
# 12.3.2016 17.31
 
Smazaný(ilustrátor)
zablokován
Obrázek
SZ

VIBUF.:Já jen píšu, že jsou dementní lol


Pokud vím tak jsem měl pravdu, kdyby tam byly závorky byla by to 0.
----------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=dy2CUWlHdyQ
Video nemá nikoho urazit, je jen pro srandu :D
Edit: spěchal jsem, takže jsou tam chyby (tečky, čárky, odrážky...)
# 12.3.2016 17.33
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
Mám pravdu, též sem psal o zavorkách. A naký ty máča co mlatěj do klavesky mě nerozhoděj.

EDIT: SORRY RADIL SEM SE S MÝM VĚDATORSKÝM KAMOŠEM A ŘÍKAL ŽE TO JE 14 TAKŽE OK BERU Z5 ALE SE ZAVORKAMA BY TO 0 BYLA ZDAREC ŠKVAREC MATIKA JE ZBYTEČNÁ
# 12.3.2016 20.30
 
matematik
uživatel
SZ
Uranusi, vzhledem k tomu že si svůj příspěvek 3x upravoval, myslím si že by si se měl zdržet všelijakých blbých komentářů a výmluv. Ještě ve 12 hodin si tam měl, že je výsledek 0 (což mě zaráží, nerozumím jak si se dostal na střední). Proč by tam měli být závorky, žádné tam nejsou hňupe.

Marty si aspoň tu chybu uvědomil no, ikdyž byla celkem sranda to číst, jak ví, ikdyž dostal 4ku v 9. třídě. :-D

Navíc, Vibufe nenadávej, co si o tobě budou říkat tvoji přátelé z CHBudoucnosti.

Omlouvám se za chyby, psáno na ledničce.
# 13.3.2016 1.04
 
FisFan
uživatel
Obrázek
SZ Skype
14 protože nasobi se prvni

tečky maj přednost před čárkama
# 13.3.2016 9.48
 
Smazaný(ilustrátor)
zablokován
Obrázek
SZ

matematik:Uranusi, vzhledem k tomu že si svůj příspěvek 3x upravoval, myslím si že by si se měl zdržet všelijakých blbých komentářů a výmluv. Ještě ve 12 hodin si tam měl, že je výsledek 0 (což mě zaráží, nerozumím jak si se dostal na střední). Proč by tam měli být závorky, žádné tam nejsou hňupe.

Marty si aspoň tu chybu uvědomil no, ikdyž byla celkem sranda to číst, jak ví, ikdyž dostal 4ku v 9. třídě. :-D

Navíc, Vibufe nenadávej, co si o tobě budou říkat tvoji přátelé z CHBudoucnosti.

Omlouvám se za chyby, psáno na ledničce.


Bio máš pravdu, ale potom jsem to zkusil vypočítat a uvědomil jsem si to. Je to čtrnáct, ale nula by to byla kdyby byly závorky u těch jedniček: (1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1) x 0 =0.
Možná se ti to bude zdát neuvěřitelné, ale přímačky jak z matiky, tak češtiny dopadly na dvojku.
# 13.3.2016 10.59
 
matematik
uživatel
SZ

Smazaný(ilustrátor):

matematik:Uranusi, vzhledem k tomu že si svůj příspěvek 3x upravoval, myslím si že by si se měl zdržet všelijakých blbých komentářů a výmluv. Ještě ve 12 hodin si tam měl, že je výsledek 0 (což mě zaráží, nerozumím jak si se dostal na střední). Proč by tam měli být závorky, žádné tam nejsou hňupe.

Marty si aspoň tu chybu uvědomil no, ikdyž byla celkem sranda to číst, jak ví, ikdyž dostal 4ku v 9. třídě. :-D

Navíc, Vibufe nenadávej, co si o tobě budou říkat tvoji přátelé z CHBudoucnosti.

Omlouvám se za chyby, psáno na ledničce.


Bio máš pravdu, ale potom jsem to zkusil vypočítat a uvědomil jsem si to. Je to čtrnáct, ale nula by to byla kdyby byly závorky u těch jedniček: (1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1) x 0 =0.
Možná se ti to bude zdát neuvěřitelné, ale přímačky jak z matiky, tak češtiny dopadly na dvojku.



Jenomže tam se o žádných závorkách celou dobu nemluvilo, zadání bylo velmi jednoduché a ty si ho nepochopil. Si na tom špatně.
# 13.3.2016 12.00
 
Smazaný(ilustrátor)
zablokován
Obrázek
SZ

matematik:

Smazaný(ilustrátor):

matematik:Uranusi, vzhledem k tomu že si svůj příspěvek 3x upravoval, myslím si že by si se měl zdržet všelijakých blbých komentářů a výmluv. Ještě ve 12 hodin si tam měl, že je výsledek 0 (což mě zaráží, nerozumím jak si se dostal na střední). Proč by tam měli být závorky, žádné tam nejsou hňupe.

Marty si aspoň tu chybu uvědomil no, ikdyž byla celkem sranda to číst, jak ví, ikdyž dostal 4ku v 9. třídě. :-D

Navíc, Vibufe nenadávej, co si o tobě budou říkat tvoji přátelé z CHBudoucnosti.

Omlouvám se za chyby, psáno na ledničce.


Bio máš pravdu, ale potom jsem to zkusil vypočítat a uvědomil jsem si to. Je to čtrnáct, ale nula by to byla kdyby byly závorky u těch jedniček: (1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1) x 0 =0.
Možná se ti to bude zdát neuvěřitelné, ale přímačky jak z matiky, tak češtiny dopadly na dvojku.



Jenomže tam se o žádných závorkách celou dobu nemluvilo, zadání bylo velmi jednoduché a ty si ho nepochopil. Si na tom špatně.


Tys mě nepochopil. všichni říkaly že je to 0, ale 0 by to byla jen s těmy závorkami, chápeš?
# 13.3.2016 12.15
 
VIBUF.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Skype
Lock prosím
# 13.3.2016 13.16
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Chtěl bych vás vidět počítat trojtý integrál..
# 13.3.2016 15.07
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » MATEMATIKA [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.