Chmatákov online


Fórum – Vánoce

Fórum » Diskuse mimo mísu » Vánoce

Montik_obnova
uživatel
SZ
Zde je prostor pro Vaše názory a diskusi ohledně Vánoc.

Takže já přeji všem aby si odpočinuli a chovali se k sobě slušně a nikdo nebyl na vánoce sám. Pač jak říká jeden kolega: ,,Na Vánoce by neměl být nikdo sám''.

Byl bych rád SÁDROŠI kdybyste 24týho do nikoho nešli a nestříleli, sou svátky klidu. Dejme klid i těm malým dětem co si sotva vydělají na první čepku a pak je někdo sejme ve 4. :)

Co máte už nakoupený dárky? Já tvl nemam ani ponožku hned zítra ráno jdu na to a pokud uvidim nějaký extra přemnožení dementních lidí třoucích se o sebe jako pstruzy ve vodě tak se otačím směrem domů a dam všem love. :D

A co si přejete od ježíška?
# 22.12.2015 20.59
 
WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ
lyže a deník malýho poseroutky, sem skromnej
# 22.12.2015 21.49
 
Narcotic™
uživatel
Obrázek
Ve hře: KeViN™, ViKToRSHeeN™
SZ Skype
No tak sme na tom asi stejně Marty :D Já taky nemam moc dárků.. Zejtra to musim někde dokoupit :D

PS: Mam řemdu v Sádroších, ale mystika a bojdu mam v jinym klanu, tak se ještě rozhodnu, jestli respektovat tvoje přání, kdy bych neměl killit sádroše :D

Souhlasím s tebou, že na Vánoce by fakt neměl být nikdo sám :D

Ježíškovy sem napsal dopis, kde bych si přál iPhone 6S a Segway :D Tak třeba mi to přinese.
Jinak mam rozjetej pěknej kousek masíčka, tak bych si přál aby to nějak dobře dopadlo a já byl po delší době zase šťastnej, ale necháme to osudu, bůh ví jak to dopadne a jestli se o to ježíšek postará :D Jediný 3 přání co mám.

A PS. :D Chtěl bych dodělat 2. ročník na SŠ :D Zatim to nevypadá moc dobře :D
# 22.12.2015 21.49
CAF SALÁTI.
kubaa
uživatel
SZ
vánoce mám rád hlavně balení dárku ve svym pěknym vánočnim svetru. Muluju to
jo a k vánocům jsem si přál jen oblečení :-[
# 22.12.2015 21.57
 
pan black
uživatel
SZ
Dárky nakupuju až 24., miluju ten adrenalin. :D
# 22.12.2015 23.35
 

Fórum » Diskuse mimo mísu » Vánoce

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.