Chmatákov online


Fórum – prosba

Fórum » Komunikace se správci » prosba

1 valda
uživatel
SZ
dobrý den před 4mi lety jste mi zablokovali IP adresu a ja bych chtěl poprosit o odblokování chtěl bych znovu začít hrát předem děkuji za jakoukoliv odpověd
# 9.12.2015 17.10
 
Smazaný(ilustrátor)
zablokován
Obrázek
SZ
A za co to bylo jestli se můžu zeptat?
A navíc to tady budeš zase aktivně hrát a nebo zase budeš po letech aktivně hrát jako Big deady?
# 9.12.2015 17.14
 
1 valda
uživatel
SZ
já jsem mněl asi hodně založených ůčtu ale to jsem vdy zapomněl heslo tak jsem si založil nový ale už je to dost dlouho tak sem myslel že bych to zasek začal hrát at zaenu nudu
# 9.12.2015 17.18
 
Smazaný(ilustrátor)
zablokován
Obrázek
SZ

1 valda:já jsem mněl asi hodně založených ůčtu ale to jsem vdy zapomněl heslo tak jsem si založil nový ale už je to dost dlouho tak sem myslel že bych to zasek začal hrát at zaenu nudu


No každopádně to zkus, jestli ti to funguje:D
# 9.12.2015 17.22
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Smazaný(ilustrátor):A navíc to tady budeš zase aktivně hrát a nebo zase budeš po letech aktivně hrát jako Big deady?

Sorry, ale co je tobě do toho jestli bude hrát nebo ne? Požádal o odblok IP, nic víc, nic míň.
Ty tvoje infantilní příspěvky už jsou fakt trapný..
# 9.12.2015 17.34
 
pan black
uživatel
SZ
Za poslední 4 roky ve hře proběhlo několik amnestií, takže není možné, aby tvoje adresa byla blokována.

IP adresa z které jsi napsal tento příspěvek ve hře blokována není. Zkus se podívat do firewallu, jestli nemáš pro Chmatakov.exe nastavené nějaké zabezpečení, podmínky, kdo ví já sám s tím neumím.

btw: Uranusi, je dost možné, že se ti brzo nepůjde připojit na tyto stránky, jestli v tvojí hlavě neproběhne nějaká změna.
# 9.12.2015 17.35
 
1 valda
uživatel
SZ
píše mi to pořád že se nepodařilo spojit se servrem nebo je vaše IP adresa blokována tak mi prosím poraddte co s tím skusím se podívat do toho firewallu
# 9.12.2015 18.52
 
Narcotic™
uživatel
Obrázek
Ve hře: KeViN™, ViKToRSHeeN™
SZ Skype
Nebo je možný, že tvůj antivir chmat nepodporuje :) Zkus ho vypnout.
Taky sem měl takovej problém, a byl problem v antiviru
# 9.12.2015 20.26
CAF SALÁTI.
_Mr.Venty_
uživatel
Ve hře: Ve[n]ty, Venty
SZ Skype Web
Veškerá práce málo platná...
# 9.12.2015 21.18
Užívat, vydělat balík, denně šukat jako Alík
1 valda
uživatel
SZ
furt nic a opravdu to mám odblokovaný protože sem zkoušel všechno
# 9.12.2015 22.26
 
lubosek
uživatel
SZ
Koukal jsi do firewallu Blacku?
# 10.12.2015 14.08
jsem pixee
pan black
uživatel
SZ
Nekoukal, zase jsem zapoměl jak se to dělá.. lol Btw: Ani nevím, že ty rozsahy pořád fungují, v tom případě je pořád možnost, že má blokovanou adresu.
# 10.12.2015 14.56
 
lubosek
uživatel
SZ
Po praci na to mrknu, je to teda stejna ip jako tady na foru?
# 10.12.2015 17.42
jsem pixee
lubosek
uživatel
SZ
Byl jsi ve firewallu - mezi posledníma, do firewallu jsme začali dávat lidi tak půl roku/rok zpátky takže tam nemůžeš bejt jak píšeš 4 roky, nehodlám to řešit, máš unban ale pokud bude jedinej problém tak tam poletíš zpátky.
# 10.12.2015 19.38
jsem pixee

Fórum » Komunikace se správci » prosba

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.