Chmatákov online


Fórum – Vánoce!!!

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Vánoce!!!

Batrachus
uživatel
Obrázek
SZ
Sice už je možná pozdě, ale během jednoho dne se to naprogramovat dá, ne?

Napadlo mně, že by mohly být ve chmatákově Vánoce - 24.12 ve 20:00 by začalo rozdávání dárků, které by někdo mohl věnovat svému kamarádovi nebo náhodně zvolené osobě a aby se nepřetížil server, hraní by na chvíli zamrzlo a rozdávání by trvalo třeba i pět minut. Musel by se ovšem koupit obal, pokud darujeme obyčejnou věc z inventáře, či dokonce klec, pokud chceme darovat chobota. (Jo, a všechno by bylo levnéjší)
# 23.12.2007 19.36
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Tak to máš holt smůlu protože Vánoce budu slavit v reálném životě.;)
# 23.12.2007 19.37
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Jo tak tohle je fakt blbej nápad. Hele.... Myslím si, že většina má večeři tak kolem 6-7 hodiny, a když už dovečeří, tak se děti rozběhnou ke stromečku a křičí "Ježíšek tu byl" nebo takové ty kecy, no a pak je rozdávání dárku, a rozbalování, co trvá tak do půl osmé. Ovšem to není vše. Potom se taky musí dárky otestovat, a ukázat, což trvá určitě tak kolem 30 minutek... no a myslíš, že pak někdo usedne k počíteči? Já teda určitě jo!
# 23.12.2007 19.58
 
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype

Smacker:Jo tak tohle je fakt blbej nápad. Hele.... Myslím si, že většina má večeři tak kolem 6-7 hodiny, a když už dovečeří, tak se děti rozběhnou ke stromečku a křičí "Ježíšek tu byl" nebo takové ty kecy, no a pak je rozdávání dárku, a rozbalování, co trvá tak do půl osmé. Ovšem to není vše. Potom se taky musí dárky otestovat, a ukázat, což trvá určitě tak kolem 30 minutek... no a myslíš, že pak někdo usedne k počíteči? Já teda určitě jo!


LoL já teda ne :D
a k tomu nápadu... Blbost
# 23.12.2007 20.02
Obrázek Obrázek Obrázek
Batrachus
uživatel
Obrázek
SZ
Ale dárky dostanete, ať na počítači jste, nebo ne, a můžete je darovat předem
# 23.12.2007 20.06
 
Vodvik
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vodvik
SZ Mail ICQ Web
Tady je někdo nějak moc závislej na kompu, co?
# 24.12.2007 17.04
Obrázek
Batrachus
uživatel
Obrázek
SZ
No... budu o tom přemýšlet do příštích Vánoc. (PS: já jsem o Vánocích byl na kompu a byla jedna z mála chvil, kdy jsem se tam dostal!)
# 6.1.2008 10.10
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Vánoce!!!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.