Chmatákov online


Fórum – Jak jste na tom se skillama?

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Jak jste na tom se skillama?

Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Zdarec,

jak jste na tom po wipu s bojovýma skillama? Co máte vyskilleno.., rád bych Vám během víkendu spáchal nějakou akci. Tak ať přibližně vím jak jsme na tom. ;-)

//EDIT: 26.10.2015 - 11:25

Protože jsem o víkendu trochu víc nestíhal, tak na večer si připravte zbraně. Doporučuji spíše sečné, protože celá akce bude na déle než jen 10 minut. Quest odstartujeme kolem 18:00. A rovnou říkám, že nechci slyšet žádný pláč, že umíráte. Účastnit se může každé povolání, ale doporučuji bojové.



Naposledy upraveno: 26.10.2015 11.25

# 23.10.2015 18.19
 
  • Vyhovuje rate 1:40 ?
  • Ano, pohoda18 hlasů, 64 %64 %
  • Ne, rate bych zrychlil8 hlasů, 29 %29 %
  • Ne, rate bych zpomalil2 hlasy, 7 %7 %
  • Celkem 28 odpovědí

Stránky: 1 2

Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Docela trvá ten začátek, ale prostě 6-8hodin připadá na skilly jako těžba, rybko atp., protože se to pak rozjede.
# 25.10.2015 18.20
 
uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web

Houg_:Docela trvá ten začátek, ale prostě 6-8hodin připadá na skilly jako těžba, rybko atp., protože se to pak rozjede.


Ale ty q by být mohly, ať je hra zajímavější:)
# 25.10.2015 18.23
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Ne nebyla by hra zajímavější, jen by zase byla ve hře hromada peněz a věcí.
# 25.10.2015 18.58
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web

Ouneel:Ne nebyla by hra zajímavější, jen by zase byla ve hře hromada peněz a věcí.


No a co jako, dyt stejně všichni budou mít 100 procent skilů, získat skily během zajímavého q je zajímavější, než sedět na pr.... 4 hodiny, teda podle mě.

Ouneel:j, a tak vymysli quest, který bude podle tebe trvat 4 hodiny a budeš furt při tom skillit.



Proč 4 hodiny a proč skilit? O to právě jde, aby to bylo co nejkratší a záživnější, myslel jsem zvýšení skilu třeba jen o 20 procent pomocí příkazu.



Naposledy upraveno: 25.10.2015 20.09

# 25.10.2015 19.23
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
j, a tak vymysli quest, který bude podle tebe trvat 4 hodiny a budeš furt při tom skillit.
# 25.10.2015 19.46
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Zatím to nechat při jednom zakopaném dárku týdně, až se najde odvážlivec co půjde do té chmazky bude to určitě jiný xD

Během Q získat skilly, jo jednou jsem získal +4% odolnosti a +2% taktiky, když do mě šli na killáku.
# 25.10.2015 21.13
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Ach, jeden trubec se chytí ankety. Která byla vlastně něco na víc. A hned rozjedete diskusi o ničem. lol

Protože jsem o víkendu trochu víc nestíhal, tak na večer si připravte zbraně. Doporučuji spíše sečné, protože celá akce bude na déle než jen 10 minut. Quest odstartujeme kolem 18:00. A rovnou říkám, že nechci slyšet žádný pláč, že umíráte. Účastnit se může každé povolání, ale doporučuji bojové.
# 26.10.2015 11.20
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Čus,jenom mě napadlo jestli by nemělo cenu třeba jednou za měsíc udělat velkej Quest s nějakym itemem(třeba GM soška) za kterou by pak výherce měl možnost nechat si nastavit jeden skill na 100.Vim že to neni žádná novinka ale jde o to že se tim hodně zavděčíte hráčům který na takovejj Quest rádi přijdou a zároveň nepouštíte do hry VIPka a peníze ;-)
Je to jenom takovej můj nápad na zpestření,tak jestli se to někomu nelíbí tak no hate pls :D
Dík za přečtení,čs.

:idea::idea::idea:
# 26.10.2015 14.00
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Tak ono pokud se budou furt dělat Q, že za 100% u nějakého skillu budeš mít VIP, tak se tohoto dá nepěkně zneužít. Bylo by to zbytečné, ty skilly jsou nastaveny 1:40 ať si hráč vynaloží tu práci a ten čas aby to měl vyskillený.
# 26.10.2015 15.18
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Jak řekl Bio + ti aktivnější už mají skoro vyskillené řemeslníky. Ráno jsem to čekoval. Takže je to nesmysl, za měsíc i s malou aktivitou máš naskilleno.
# 26.10.2015 15.28
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Tak jasně já se s Váma nechci dohadovat :D
Mohlo by se předem vybrat třeba 5 skillů kterejch by se to týkalo,vim že se to tu občas dělalo i na starym ofíku ještě za johna1,i když jen párkrát a to byly skilly snad 1:50 nebo 60.
Já na tom netrvám jen mi to přišlo jako zajímavej nápad,nemuselo by to bejt jednou za měsíc nutně ale třeba 1krát za 3 měsíce.Jen mě to prostě nějak napadlo no :)
Ale tak ať o tom rozhodnou jiní ;-)
# 26.10.2015 15.47
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Sorry, že to jede tak mimo téma, ale když už se bavíme o těch Q... vpouštěl bych po malých dávkách do hry perly, to mi přijde jako rozumná cena, co neničí ekonomiku a přitom je velmi žádaná, protože se nedá sehnat.
# 26.10.2015 21.06
 
MartinHraje
uživatel
Ve hře: Martin, Martin.
SZ Skype
Rybko, těžba, zručka a pracuje se na alchymce
# 27.10.2015 6.43
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Všetko 10 práve som začal :D a myslím že to tak aj dlhšie ostane :D
# 27.10.2015 18.37
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
ErrOrKo
uživatel
Ve hře: Err[O]rk[O]
SZ
Rybko 100%
Težba 100%
Dřevo 100%
Sběr 100%
Zručnost 100%
Výroba 100%

Už jen alch xDD
# 30.10.2015 1.01
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Jak jste na tom se skillama?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.