Chmatákov online


Fórum – Rub – wpe

Fórum » Komunikace se správci » Rub - wpe [zamknuto]

Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Ahojte, další hříšník = Cosmo
Nevím jestli to uznáte, je schovanej pod stromem, ale myslím si, že jinak je to jednoznačné :)
videjko: drive.google.com/file/d/0B8HjAJX23YM4Sm9GRGo5Y1FrbWc/view?usp=sharing
# 17.10.2015 15.47
 
lubosek
uživatel
SZ
pěkně hougu, jen tak dál :D

účet banned, už mě nebavíte, od příště dávám ban IP
# 17.10.2015 15.51
jsem pixee
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Mám na ně asi štěstí, nebo nevím :D:D
# 17.10.2015 15.53
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Vy jste fakt idioti, den po wipe a vy neumíte poctivě skillit...Zapnout wpe a pak machrovat, jak máte vyskilleno, umí každej trotl, ale hrát fér to vám dělá asi problém..
Ban IP na vás bez možnosti návratu do hry..
# 17.10.2015 16.10
 
WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ
Zrovna náhoda, že Cosmo byl jeden z prvních, který měl rybko na 100%
# 17.10.2015 16.21
 
kubaa
uživatel
SZ
no myslim si že je to docela nefér ti co zabijeli příšeru pres port dostali 1500 kamenů a on za skill dřeva ban přitom ta příšera je významější
# 17.10.2015 16.23
 
lubosek
uživatel
SZ
Z příšery by měl max tak pytel (možná ani ten ne) z dřevorubectví vip item, co je horší?
# 17.10.2015 16.57
jsem pixee
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Jsem slyšel, že se z toho prvního vipka neradoval moc dlouho a dlouho nebylo ve hře :D Pokud ho tedy měl na účtě :D
# 17.10.2015 17.06
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
kubaa
uživatel
SZ

lubosek:Z příšery by měl max tak pytel (možná ani ten ne) z dřevorubectví vip item, co je horší?


řekl bych příšera, vipko je jen na okrasu za chk si něco koupí
# 17.10.2015 17.17
 
Cosmo_obnova
uživatel
SZ
Hej protest..jako oni dostanou jen kameny a já hned ban? Za stejnou věc..(WPE PRO) Jako fakt?
A co jako že VIPko, rybko jsem skilil normálně..Nehrozil mi za to ban, nic..Skilil jsem to do 2 do rána přes den jsem skilil furt dokola jen zručnost jak debil..Pochybuju že jsem měl tolik % dřevorubectví abych byl první..První jsem fakt nebyl..
Okey, dejme tomu že mu mohlo padnout z příšery i ten červený roháč který nejde koupit jinak než od hráče ..Takže vám to vlastně vyjde na stejno..Požaduju unban třeba s 10k kamenama..To je jedno ale ten unban chci ..A jestli to nepůjde tak dejte ban i tam těm..Fakt spravedlivost 0%..
# 17.10.2015 19.49
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Stejná věc bych neřekl, Dejvko dostal jen NP protože bylo teprv po WIPE.. tak aby se uvědomil, že WPE se nebude nijak trpět a nepoužíval ho. Cosmo ale těžko se ti s rybkem věří, když máš ban za skillení.

Pokud se nad ním někdo hodlá slitovat, tak ať mu unban dá i s 10k kamenama, ale smažte mu toho vodního, to by ho mělo naučit si myslím.

Navíc VIP a big pytel se nedá srovnávat, navíc nutně nemusí padnout pytel, když nějakým způsobem vyskillils rybko tak ho prostě máš, což u big pytle není jasné.

pardon jestli to nedává smysl, psal jsem na mobilu kde se těžko naráz píše xD
# 17.10.2015 19.59
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
@Cosmo, Dejvko dostal šutry z toho důvodu že jsem věděl, že mu padla jen houba. Taky příště hned nafasuje ban, při sebemenším porušení pravidel v tomto směru. Žádný unban nebude, chtěl jsi vysrat s náma a získat další vip item. Ovšem pravidla porušuješ opakovaně.

Zámek, protestovat si můžeš třeba na Václaváku.
# 17.10.2015 20.01
 
lubosek
uživatel
SZ
Protestuj si jak chceš, ikdybys ty dostal ban ip a on jen 1kámen, neuděláš nic. Je na nás co komu dáme za trest tak se prober pls.
# 18.10.2015 9.40
jsem pixee

Fórum » Komunikace se správci » Rub - wpe [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.