Chmatákov online


Fórum – Čáry na asfaltu – právník

Fórum » Diskuse mimo mísu » Čáry na asfaltu - právník

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Vyzná se tady někdo v právech a v zákonech?
Už mi vážně docházejí nervy s těma debilama, kteří parkuji před barákem a v místě, kde se vleze 6 aut parkujou sotva 3. Proto asi přejdu k drastickému kroku, kdy jim prostě na asfalt namaluju čáry když jsou tak strašní idioti, kteří mají nulový odhad... Bohužel vzkazy že parkujou jak ženské taky nepomáhaj :D

Tak by mě zajímalo, zda je to vůbec zakázané a jaky postih za to je :D
# 7.10.2015 17.56
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Vážně si myslíš, že ti na fóru o dětské hře někdo pomůže s právy na čmárání po asfaltu? :D

Vezmi křídu a na*eb jim to tam, za to tě nikdo nezabije. Jen to budeš muset opakovat vždy, když zaprší a nwm jak v zimě :D
# 7.10.2015 18.03
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
big smoke
uživatel
SZ
Zkus čeknout barvy/laky a splašit něco takového. :)

http://www.autoplay.cz/graffiti-sprej-omyvatelny-neon-zluty-p36263
# 7.10.2015 18.20
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Máš to okamžitě za poškozování cizí věci (pokuta, prospěšky až jeden rok vězení). A jisto jistě ti k tomu připíchnou něco dalšího. Obrať se na město aby vymezené parkování jasně označilo, vč. žlutých pruhů aby se mezi autama vůbec dalo projít. Což je v zájmu města / obce, aby si toto hlídalo.

Nějakou odpověď dostaneš, když bude zamítnuto nebo tě nějak odserou. Tak oběhej sousedy. :))

Já toto před barákem mám taky. Naštěstí můžu auto píchnout do garáže. A další sousedi na tom jsou podobně. Takže tam parkuje jen ten odpad. :D
# 7.10.2015 19.18
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
Trapné řešení. Ano nahlas to kryso, budeš za nějvětší ku.... . Nikdo ti nepomůže, seš jen ty tvoje ruce a nohy, jestli mi rozumíš. :D
# 7.10.2015 19.22
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
přemýšlel jsem, že kdo tu čáru přejede, tak mu ji vyznačím i na kapotě :D protože už mi s nima dochází trpělivost :D
# 7.10.2015 21.37
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
To jsem na Tebe zvědav. Mistr světa amoleta a hovno hovno slavný soude. lol
# 7.10.2015 22.35
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
:-[:-[:-[ Čáry asi udělám, jen tak for fun :D Za těch par stovek mi to stojí :D
# 7.10.2015 23.08
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Vůbec nic na silnici nekresli a nepouštěj se do žádných hurá akcí, jinak to pěkně odskáčeš a ničemu nepomůžeš.

Dojdi si na magistrát nebo na obec (nevím, jestli bydlíš ve městě nebo na vesnici) na příslušný odbor (tuším odbor dopravy) a pozeptej se, jak je to s parkovacími místy. Řekni jim o situaci, která u vás je a oni ti poradí co dělat, případně kam směřovat stížnost. Bylo by pak i dobrý, aby jsi to nesepisoval sám, ale aby se tam případně podepsali i ostatní, kterým to vadí taky. Jakoukoliv stížností se totiž město nebo obec musí zabývat a čím víc vás bude, tím líp.
# 8.10.2015 9.21
 
Bob126
uživatel
Obrázek
SZ
Kdyz te nechyti...
# 8.10.2015 13.47
 

Fórum » Diskuse mimo mísu » Čáry na asfaltu - právník

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.