Chmatákov online


Fórum – Maniakův příběh

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Maniakův příběh [zamknuto]

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
takže udělal jsem další přiběh tentokrát maniakův..doufám že se bude líbit
připravuji:Iglu a Carry kdo chce tak napište

Maniakův příběh
V městečku zvané Chmatákov žily dva bratři,kteří mezi sebou stále bojovali na život a na smrt!
„Dnes zemřeš Maniaku!”Zavolal na něj jeho zlý bratr Opretlis.“Hahaha!To si jenom myslíš“
Zařval na něj Maniak a vzal si pod kabátem do ruky magnumku,protože čekal nějaký útok.
Opretlis nečekal a vytasil brokovnici a snažil se zamířit.PRÁSK ozval se zvuk od Maniaka a kulka mířila k Opretlisovi.Opretlis ji dostal přímo do ruky, takže upustil brokovnici a utekl někam do pustiny.
O rok později
„Ahoj Marry!Jsem doma zlatíčko.“Zavolal Maniak když přišel domů , ale nikdo mu neodpovídal a tak zavolal znova…Pořád nic , ale najednou vyděl něco z čeho mu vypadl dech.V kuchyni byla jeho manželka úplně od krve a pořezaná a u ní ležel papír…Ahoj bratříčku!Tak jsem se vrátil.Kdybys věděl co jsem musel prožít bez ruky sám v nebezpečné pustině.Já vim že nevíš jaké to je , ale neboj brzy to poznáš…
Maniak se celí zachvěl a napadlo ho že ho jeho bratr sleduje, a tak vzal chobota a uháněl k nemocnici , aby stihl pomoci Marry.PRÁSK ozvalo se poblíž banky.PRÁSK ozvalo se opět u banky.Maniak to nevydržel a jel se tam podívat co se děje.Vyděl tam postavu se železnou rukou,dlouhými vlasy a černý kabát.Pak Maniakovi došlo že to je jeho bratr!
Maniak se rozeběhl směrem k Opretlisovi ,ale Opretlis se otočil a maniaka chytil a přehodil ho za sebe a sednul si na něj.Mával kolem jeho hlavy kudlou , a potichu říkal“Já ti říkal že ti ukážu jaké to je“Pomalu se Opretlis napřahoval s kudlou , aby Maniaka zabodl.Maniak už vyděl jak umírá , ale najednou do Opretlise někdo vrazil a srazil ho z Maniaka..Byli to členi CH.B.I.Maniak vstal a šel pomalím krokem k Opretlisovi a pomalu říkal“Takže co s tebou udělám???Ano už to mám hodíme tě do nápravného ostrova je tam už hodně killerů a ty mezi ně zapadneš.“CH.B.I neváhali a odnesli ho do nápraváku.Maniak se s vraždou Marry srovnal , ale byli to pro něj zlé časy , ale ted je Šťastný občan Chmatákova a žije s radostí.
# 4.1.2008 19.54
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
  • Líbí se vám???
  • Ano7 hlasů, 58 %58 %
  • Ne5 hlasů, 42 %42 %
  • Celkem 12 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
realias
uživatel
Obrázek
Ve hře: Plánuju začít...
SZ Mail ICQ
Je to velice pěkné , nemohu pochopit jak to mužeš vymyslet!!! Maš talent hochu!!!8-):twisted:
# 4.1.2008 20.09
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
Hele aspire nezakládej kůli tomu topici pls :) piš jim to PMkou
# 4.1.2008 20.09
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
ja bych chtel ale chtel bych vedet jak se vam to líbí :D
a vasi kritiku bych chtel ohledne toho vedet
# 4.1.2008 20.12
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
Blacku udělej si web s názvem Black kronikářem. ;-)
# 4.1.2008 20.43
Obrázek
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
blacku už sme ti to řekl jednom a řeknu ti to podruhé dávej to vše do jednoho topicu kdo potom to tady bude uklizet a je to návrh,připomínka nebo nápad? tak rpčo to dáváš tady a už nezakládej nové topice protže je to za 1trapné tady mít pořád napsal vlnasum přiběh,yetiho,přibeh maniakům přiběh a za 2 PÍŠ TO TO JEDNOHO! topice
# 4.1.2008 20.55
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
Udělat si web je nejlepší.
# 4.1.2008 21.01
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Dej si chvíli voraz...Takhle tvý "kroniky" ztrácejí na kvalitě, když máš každou chvíli jinou...;)
# 4.1.2008 21.07
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
big daddy ja zalozim topic(příběhy) a tam budu psát pribehy nikam jinam jen do toho jednoho topicu...tak ho pls neLOCKuj
# 4.1.2008 21.16
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Black:Spravím ti web v HTML?
# 5.1.2008 15.55
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Pěkný. Jen bych ti navrhoval za výkřičníky, tečky, čárky a podobně dělat mezeru. Vypadá to lépe a je to snad i slohově správně...;-)
# 5.1.2008 18.23
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
tak jo Maniaku udelej mi web kam budu dávat kroniky ;-)
kdyztak mi napis na icq 438-982-672
# 5.1.2008 18.27
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Já tohle už asi zamknu, když jsi vytvořil téma, kde jsou všechny tvoje příběhy.
# 5.1.2008 18.41
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Maniakův příběh [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.