Chmatákov online


Fórum – Chmatákovské 5 proti 5? :)

Fórum » Chmazka » Chmatákovské 5 proti 5? :)

Narcotic™
uživatel
Obrázek
Ve hře: KeViN™, ViKToRSHeeN™
SZ Skype
Zdravím Vážení Chmatáci a Chmatačky :)

Viděl jsem ten pořad v televizi a je to především vědomostní soutěž,nebo spíš,lidi hádají slova.
Napadlo mě tuto akci provést i v této hře.
Konalo by se to na Svatebním ostrově.
Určitě bych k tomu chtěl někoho,kdo by mi pomohl s provedením této akce. Nejspíš Smila,protože s tím se mi akce dělají nejlíp a rozumíme si.
Kdo tuto soutěž nezná,doporučuji ať se koukne na nějaké video třeba na youtube - vypadá to jako super nápad.
Soutěž,která by mohla zase zabavit,pokud o to projevíte zájem.
Proto poprosím o vyjádření,jaký na to mají názor ostatní hráči,zda se vyplatí takovou akci vůbec dělat.
A jestli bude ozvěna pozitivní,tak rovnou pište i své týmy a jak se chcete jmenovat.
Samozdřejmě minimum je tým 2x 5 :) ,Pokud bude víc,nějak se to prokombinuje.
A teď už jen vaše názory na tento můj nápad :)

Příjemnou hru :)

Váš Bum[B]LeBee™ :)
# 25.9.2015 22.10
CAF SALÁTI.
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Já nevím, mě se nějak nechce věřit že někdo vymyslil novou akci.
Jinak zapisuji biorodinu:
Bionicle19
Teplomír
Sakulinka
SNAKER
Spaces

Díky.
# 25.9.2015 22.15
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Narcotic™
uživatel
Obrázek
Ve hře: KeViN™, ViKToRSHeeN™
SZ Skype
Jestli,že se nenajde dohromady víc jak 10 hráčů,nebude možno tuto akci uskutečnit :)
# 26.9.2015 10.39
CAF SALÁTI.
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
to sa chceš ako pýtať ludí na chmate niake otázky? potom si to zapísať a utobiť si na papier/wordu/exelu tabulku? A potom postaviš 5vs5 proti sebe a budeš im dávať otázky? :D a kto uhádne vyššie miesto tak má tolko bodov kolky to povedali? :D :D :D .No ako roboti s tým budeš mať fakt vela :D ale ako nápad dobrý :D
# 26.9.2015 11.04
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Na to jak je Lio hloupá tak má pravdu, jsem zapomněl že důležitou částí je se zeptat 100 lidí co si myslí.. xD
# 26.9.2015 11.07
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Narcotic™
uživatel
Obrázek
Ve hře: KeViN™, ViKToRSHeeN™
SZ Skype
Jelikož mám dost přátel a na facebooku mám asi 3500 lidí,tak se zeptám a oni mi určitě něco napíšou :D A s tou práci s tím počítám :) Jde hlavně o to,aby to zabavilo hráče.
# 26.9.2015 11.11
CAF SALÁTI.
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
A ked si to tak vezmeš potrebuješ 10 hráčov :D a tých sa té otázky nemožeš pýtať ;-)
A neviem či ludia na chmate sú tak ochotný že ti len tak odpovedajú možno niektorý áno a niektorý zas nie :D
Skvor by som sa to pýtala na chmate ako na fb na chmate to máš také potom zaujmavéjšie :-)



Naposledy upraveno: 26.9.2015 11.14

# 26.9.2015 11.12
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Len to treba nejak doladiť ... Treba to domyslieť a šlo by to.,.
# 26.9.2015 11.13
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Tak na otázky z Chmatákova se asi nemůžeš zeptat 17-ti leté selfiečkářky. To bude škoda, když to bude jen na RL a ne na CH. :D
# 26.9.2015 11.15
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype

Bajonikl:Tak na otázky z Chmatákova se asi nemůžeš zeptat 17-ti leté selfiečkářky. To bude škoda, když to bude jen na RL a ne na CH. :D


Však ale to nemusia byť len otázky.. Môžu to byť všelijaké súťaže kde budú spolupracovať dajme tomu 4 skupinky po 5..
# 26.9.2015 11.18
 
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype

Bajonikl:Tak na otázky z Chmatákova se asi nemůžeš zeptat 17-ti leté selfiečkářky. To bude škoda, když to bude jen na RL a ne na CH. :D


Myslím si že by sa mali spýtať každéj vekovéj kategorie kedže chmat hrávajú dosť vekov
od 8 myslím že tam má najmenéj a až po neviem kolko tak ako mali by sa spýtať fakt každéj takéj kategorie :D :D
# 26.9.2015 11.18
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Narcotic™
uživatel
Obrázek
Ve hře: KeViN™, ViKToRSHeeN™
SZ Skype
Proč by to měli být otázky z chmatákova? :D Můžou to být i normální otázky a nebo napíšu otázky sem a ochotní hráči mi sem odpovědi napíšou :D
# 26.9.2015 11.18
CAF SALÁTI.

Fórum » Chmazka » Chmatákovské 5 proti 5? :)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.