Chmatákov online


Fórum – Killing na kopacím Q

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Killing na kopacím Q [zamknuto]

Saku
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sakulinka25
SZ Web
Prosím o NP hráčům Jack a ghostykripl za killing na kopacím Q, který byl zakázán
Důkazy zde:
http://www.imgup.cz/image/xA4
http://www.imgup.cz/image/xAJ
# 18.9.2015 14.45
Obrázek
pan black
uživatel
SZ
Já už opravdu nevím, jak vám to vysvětlit... Připadá ti toto jako důkaz, z kterého mám poznat killing ? Nevidím ani záblesk zbraně po výstřelu, krev, oznámení o zásahu v chatu, prostě nic...



Naposledy upraveno: 18.9.2015 14.57

# 18.9.2015 14.53
 
Saku
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sakulinka25
SZ Web
Nevidíš přece ty mrtvé hráče? Ghost mi pomáhal a napsal systémovku a ostatní hráči mi klidně potvrdí že tam byl kill od těhle 2 hráčů
Jako je mi to jedno když jim nedáš NP ale zbytečně kazí ostatním Quest a ostatní budou naštvaní že to NP nedostali když měli.



Naposledy upraveno: 18.9.2015 14.57

# 18.9.2015 14.54
Obrázek
pan black
uživatel
SZ
Takže mi chceš říct, že jim mám dát np, neboť jsem na důkazu viděl dva mrtvé hráče ? Navíc pokud jsi ten quest pořádal ty, bez pomoci nebo dorozu Chmazky, nikdo nebyl povinen uposlechnout zákaz killingu.
# 18.9.2015 14.56
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Jestli bude toto bráno jako důkaz, prosím o ban na účet Saku_Sniper nebo Saku_killer za skillení bugem, nějak tak se jmenuje. díky. Sice tam nejde vidět absolutně nic ale co.

www.jpeg.cz/obrazek/eDKA
# 18.9.2015 15.00
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Saku
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sakulinka25
SZ Web
jo jasně :DD Proč bych skillil na Sniperovi když tam mám přesku dávno hotovou a acc Saku_Killer je můj mystik :) A navíc, mohl jsem zrovna procházet a jak psal black, výstřel ani nejde vidět:)
# 18.9.2015 15.05
Obrázek
pan black
uživatel
SZ
To je snad vtip. lol lol lol. Když jde o tebe, tak je to nedostačující důkaz, ale když jde o někoho jiného, tak je to v pořádku. Zamysli se, nehledě na to, že už jsi dostal snad na 2 acc ban za wpe. Mimochodem, když jsem zrovna neměl práva, tak jsem tě tam viděl skillovat a strašil tě banem, takže bych Biovi i z tohoto screenu věřil, ale je to nedostačující důkaz. Nepochopím tu tvojí drzost, jak můžeš porušovat pravidla, ale zároveň i práskat.. 3-(
# 18.9.2015 15.09
 
lubosek
uživatel
SZ
Bio ti tim chtěl jen ukázat, že tvůj důkaz je k ničemu. Navíc jak psal Black, nejsi chmazka nikdo tě nemusí poslouchat.
# 18.9.2015 15.10
jsem pixee
Saku
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sakulinka25
SZ Web
Práskat? jak oni ke mě tak já k nim:) 1 acc ban je neoprávněný a už mě to štve.
Proto už dělám jen na věci do Questů, vydělávám a nekilím, zbytečně bych skillil furt dokola.
# 18.9.2015 15.12
Obrázek
lubosek
uživatel
SZ

Saku:1 acc ban je neoprávněný



Dostal jsi ban za používání wpe a tomu řikáš neoprávněný? Ještě chvilku mě vytáčej..
# 18.9.2015 15.16
jsem pixee

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Killing na kopacím Q [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.