Chmatákov online


Fórum – Lioness – NP

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Lioness - NP [zamknuto]

Man1k
uživatel
SZ Mail
Dobrý den včera 17.9 zhruba v 8 hodin večerních jsem dostal np Lionessem.
Domnívám se, že nejspíše za AFK skilling, který jsem ale neprováděl. Odskočil jsem si jen pro minerálku a jídlo, přijdu a koukám kde to jsem. V pravidlech jsem se nedočetl, že je zakázaný AFK, ale pouze AFK skilling. Chápu, že se mohl dotyčný admin, gm (nevím) splést, díky tomu, že jeden hráč nevidí druhého když těží, ale zase by to mohl důkladněji prošetřit a nebo by u mohlo docvaknout, že když pod sebou nemám zádné materiály ze skillingu tak asi netěžím. Nebylo mi sděleno ani kolik kamenů musím vytěžit a ani mi tedy nebylo objasněno proč jsem tam, takže bych prosil o propuštění a případné potrestání admina, gm (nevím). Navíc jsem se díval jak tohle udělal jednomu jinému hráči (nick s nepamatuji) také byl AFK, ale neskillil a navíc Lioness i říkal, že neskillil, ale že si za to může sám...

Doufám, že se to bude řešit. Nick ve hře: Man1k
PS: Lionesse jsem kvůli tomu kontaktoval na skype, ale odmítal to se mnou řešit.
# 18.9.2015 14.28
 
pan black
uživatel
SZ
16. Pokud odcházíte od PC (např. WC nebo jen na chvilku odejdete), sundejte prosím věc z ruky, CHTS nebudou zjišťovat jestli skillujete nebo ne.

PRAVIDLA

Určitě jsi to přehlédl, pročti si pravidla důkladněji.
# 18.9.2015 14.34
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Trest je určitě 100 kamenů, to je za chvilku vytěžený. Chápu, že ti jde o princip ale stane se. :D
# 18.9.2015 14.43
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Man1k
uživatel
SZ Mail

pan black:16. Pokud odcházíte od PC (např. WC nebo jen na chvilku odejdete), sundejte prosím věc z ruky, CHTS nebudou zjišťovat jestli skillujete nebo ne.

PRAVIDLA

Určitě jsi to přehlédl, pročti si pravidla důkladněji.


Aha děkuji za odpověď :) každopádně bych alespoň rád věděl kolik jsem dostal kamenů :)
# 18.9.2015 14.44
 
pan black
uživatel
SZ
100 kamenů.
# 18.9.2015 14.49
 

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Lioness - NP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.