Chmatákov online


Fórum – Soutěže– zhodnocení výher

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Soutěže- zhodnocení výher

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Čau, čau.
Rád bych si udělal mezi hráči menší přehled, za co jste v soutěžích a questech rádi, no spíše, co vám stačí a pro co jste ochotní při současné ekonomické situaci ve hře zvednout zadek a udělat pár kliků pro získání některé z odměn.
Ve hře je podle mého dost chk a tak nějak mi dochází nápady, co dávat do soutěží, když mám k dispozici pouze Chk a věci, které se za chk můžou koupit ve hře.
Můžete sem i napsat nějaký nápad na nějakou soutěž, víc hlav víc ví a zakomponovat do hry občas něco jiného než kopák, killák a hledačku by nebylo na škodu.

Příklad-
Ahoj, jmenuji se Lojza a mezi mé oblíbené soutěže patří hledačka.
Abych si při převzetí výhry v duchu neřekl něco ve stylu ,,to si ze mě děláš zadel, ne?"
Mě stačí například 10k, chobot a rohy.

Díky za nápady a připomínky :)
# 28.8.2015 10.39
 
Narcotic™
uživatel
Obrázek
Ve hře: KeViN™, ViKToRSHeeN™
SZ Skype
Můj nejoblíbenější Q,je killící :) Ale teď hraju cca 14 dní a buď sem na ten Q nebyl a nebo ho asi nikdo neudělal :D Většinou sou kopáky a hledačky,Proto by bylo dobrý obnovit třeba takovej ten turnaj,kterej má víc kol a za každý kolo,dostane každý určitej počet bodů,Turnaj by měl třeba 3 kola a kdo by měl nejvíc bodů,tak by vyhrál tu nejcennější odměnu,Nikoho bych nevyřazoval,aby měl každý šanci,aspoň něco získat :)
# 28.8.2015 10.44
CAF SALÁTI.
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Teďka jak všichni píšou "furt se dělají soutěže a hledačky" tak nikdo soutěže nedělá.

Upřímně mě se nechce hledat nikoho, když peníze mám. Jediné lákadlo bylo dneska těch 100k. Jinak se mi nechce. To že v kopáku je vánočka vem čert.

Mám rád nápadité questy, těch se zúčastním kdykoliv chci a ať mám kolik peněz chci.
Jenže ve hře prostě není tolik hráčů na to aby se udělal velký quest s teamama, nebo něco jako kdo přežije (shoutout graffitce).
# 28.8.2015 11.26
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
zajda 2
uživatel
Ve hře: zajda2,zajíc
SZ
Mě by třeba nevadilo udělat nějaký závod s hromadným startem na chobotech. Se startem třeba někde ve Lhotce a cílem klidně na Lávovém ostrově.
Vyhlašovalo by se třeba do 3. místa aby měli hráči, co si myslí že nemají šanci, nějakou motivaci.:-)

Ceny bych nějak nehrotil.
Chápu, že na hráče jako je Bio :-D neudělá dojem nějakých 10,20K, ale ceny by měly posloužit spíše k motivaci a hojné účasti hráčů :-D
# 28.8.2015 11.41
 

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Soutěže- zhodnocení výher

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.