Chmatákov online


Fórum – Stolák nebo notebook?

Fórum » Diskuse mimo mísu » Stolák nebo notebook?

Chovi_
uživatel
Ve hře: buček
SZ Mail Skype
Co je podle vás lepší? Postavit si stolák, nebo si koupit notebook? Jake má co výhody a nevyhody podle vás??


Napište mi prosím, :)

# 18.3.2015 22.59
Krásný den zavisláci
  • Pc nebo notebook
  • Pc5 hlasů, 38 %38 %
  • Notebook 6 hlasů, 46 %46 %
  • Je mi to jedno2 hlasy, 15 %15 %
  • Celkem 13 odpovědí
panBlack_obnova
uživatel
SZ
Zaleží na co ho ty využiješ. Jestli chceš pařit krutopřísný hry tak asi stolní (při uprage koupíš jen náký díly a né novej celek (jako kdybys mel notes). A pokud chceš jen pracovat a hrat slabší hry tak je vyhodnější notas.

Ale za mě notas.. nemusíš se tahat jak kár s nákou bednou atp. Krom toho dnes sou i našlplé notebooky na hry třeba od ASUSU Republic of Gamers.
Ale já tam stejně většinou jen pracuju takže za mě notas, hry sou o hovně xD
# 18.3.2015 23.06
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Samozrejme na hernim notasu rozjedes hry typu fc 4, apod ...
Montik se jen nevyzna, takze si kup naslapanej notebook a mas to :-)
# 19.3.2015 12.42
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hele jestli si chceš sestavit fakt nějaký ultra žihadlo tak určitě stav stolní a ušetříš klidně i polovinu z toho co bys vrazil do noťasu. ale zase noťas můžeš nosit i do školy, nejen k zápisům ale i třeba k nějáký lan party se spolužáky xD ale jestli ti fakt jde jen o výkon za dobrou cenu určitě jdi do stolního
# 19.3.2015 15.24
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
No tak co se tyce ceny tak je lepsi ntb no .. Ja jen ze jsi o cenach nic nepsal ..

Sestav pc, kup si kolečko, elektrocentralu, benzin a muzes ho mit prenosnej jako ntb ;-)



Naposledy upraveno: 19.3.2015 16.15

# 19.3.2015 16.09
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Chovi_
uživatel
Ve hře: buček
SZ Mail Skype
Právě ze bych si chtel koupit notebook(herni) ale jsou moc drahy, právě ze jsem o tom pak přemýšlel a říkal si ze si postavím počítač, je to levnější v poměru cena/výkon, ale chtěl jsem vědět váš názor
# 19.3.2015 16.11
Krásný den zavisláci
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
// Výhoda v notesu je ta, že je určen pro cestování, tudíž pro práci, filmy, prohlížení netu. Najdeš i "herní" notesy, ale za cenu takového notesu sestavíš 2x výkonější PC, který můžeš postupem času upgradovat, pokud nebude nějaká komponenta dostačovat. Navíc u herních noťasů pocítíš nižší výdrž baterie, vyšší hmotnost, většinou ne moc kvalitní konstrukce.
Dobré řešení je sestavit si PC na doma, kde budeš hrát hry a na cestování si pořídit třeba repasovaný notes, například-
http://www.technimax.cz/notebook-dell-latitude-e4200-intel-core-2-duo-u9600-1-6-ghz-2-gb-ram-ddr3-128-gb-ssd-bez-mech-cz-klaves-12-coa-stitek-windows-vista-bus-

http://www.technimax.cz/notebook-dell-latitude-e4310-intel-core-i5-m560-2-66-ghz-4-gb-ram-ddr3-250-gb-hdd-dvd-rw-cz-klaves-13-3-hd-coa-stitek-windows-7-pro
# 19.3.2015 19.18
 
Chovi_
uživatel
Ve hře: buček
SZ Mail Skype
Děkuji vám :)postavím ten počítač, je výkonnější a levnější a přece jen tolik ne cestuju :) Dikes
# 19.3.2015 20.10
Krásný den zavisláci
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Rozhodně stolák. Desktopu za 15 tisíc se sotva v jistých věcech vyrovná ntb za 30. A to nemluvím ani o chlazení a životnosti.

Dneska se dá v pohodě postavit stolák za 15 000 +-. Intel I5, 8GB RAM, 450-500W zdroj, nějaká GTX z řady 700 nebo 900. (i GTX 660 se dá). Stavím takové sestavy pravidelně a vím, že se to dá. ;-) Rozhodně ale doporučuju si připlatit ke klasickému HDD i za SSD. Disky jsou dnes největší brzda a s SSD to je úplně o něčem jiným. Dneska se dá 128GB sehnat za 1500. Na systém a základní programy to stačí.
# 20.3.2015 8.35
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Když už byla zmínka o těch lankách, tak bednu dáš do velké tašky (třeba z Alberta) a zbytek do batohu. Vezl jsem to 60km MHDčkem se spoustou dalších krámů a dalo se.
# 21.3.2015 16.18
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
MAK_obnova3
uživatel
SZ
60 km MHD? WTF
# 21.3.2015 17.03
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Asi bydlí v Tokiu. /s
# 21.3.2015 19.31
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Btw. v čerstvém čísle časopisu Computer vyšel rozsáhlý článek o tom, jak si postavit svůj stolák, takže doporučuju.
# 28.3.2015 11.26
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Fórum » Diskuse mimo mísu » Stolák nebo notebook?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.